Adam Buksa

i

Autor: Cyfra Sport Adam Buksa

Będzie transfer?

Reprezentant Polski zmieni klub? Duże zamieszanie, mowa o transferze!

2023-04-20 15:53

Reprezentant Polski zmieni klub? Według informacji medialnych Adam Buksa, piłkarz RC Lens może już latem opuścić francuską Ligue 1 i wrócić do Major League Soccer, w którym jest gwiazdą. Tak twierdzi przynajmniej jeden z czołowych, amerykańskich ekspertów piłkarskich. Czy doczekamy się przenosin?

Reprezentant Polski doczeka się transferu? W amerykańskich mediach zaczęto spekulacje, że Adam Buksa, który jeszcze do niedawna był piłkarzem New England Revolution przeszedł latem do drużyny RC Lens i niestety nie zrobił kariery w klubie z Ligue 1. Jak podał amerykański ekspert, Taylor Twellman, Polak może myśleć o tym, żeby zmienić klub. Czy te doniesienia transferowe okażą się prawdziwe?

Reprezentant Polski zmieni klub? Amerykańskie media podają informacje

Nie da się ukryć, że jak na razie przygoda Adama Buksy z RC Lens nie jest udana. Polak w trakcie gry we francuskim klubie zmagał się z kontuzjami i nie przełożył się swoją grą na dobre wyniki klubu w rozgrywkach francuskiej ekstraklasy. Nie da się ukryć, że wokół gracza pojawiło się dużo pogłosek, a amerykański dziennikarz i ekspert, obecnie konsultant MLS dla Apple TV, Taylor Twellman, stwierdził, że Polak może wrócić do USA.

- Chociaż obowiązuje go umowa do czerwca 2027 r., to Adam Buksa nie byłby przeciwny pomysłowi opuszczenia RC Lens i Francji podczas kolejnego letniego okienka transferowego, żeby wrócić do Major League Soccer - twierdzi Twellman.

Sonda
Czy Adam Buksa poradzi sobie we Francji?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze