Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: Instagram Anna i Robert Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy, czyli burzliwa historia miłosna. Początki były trudne

2020-05-06 19:28

Najpopularniejsza sportowa para w Polsce kocha się i ufa sobie bezgranicznie! Razem przeszli wiele, a historia ich miłości jest niesamowita! Robert i Anna Lewandowscy nie mieli łatwych początków, ale przetrwali je, a dzisiaj są na samym szczycie. Mimo to, nie zapomnieli o swojej przeszłości i o tym, skąd pochodzą.

Dziś są na pierwszych stronach gazet. Mimo to, nie korzystają ze swojej popularności do robienia, częstych w celebryckich związkach, skandali! Robert i Anna Lewandowscy pamiętają o swoich korzeniach i choć dziś osiągnęli wymarzony szczyt, to dalej niesamowicie się kochają. W środę, 6 maja para poinformowała o przyjściu na świat drugiego potomka, córeczki Laury!

Ich dzieciństwo łączyły rodzinne problemy. Robert tuż przed osiągnięciem dorosłości stracił swojego tatę. Ania w dzieciństwie nie miała za to zbyt wielu pieniędzy. - Do tego stopnia nie miałam, że chodziłam w dziurawych butach zimą i to był okropny okres w naszym życiu. Do tego stopnia, że nawet pomagał nam Caritas - wspominała w rozmowie z Magdą Mołek.

Robert Lewandowski i maleńka Laura! To ZDJĘCIE rozczula do łez!

Para poznała się wiele lat temu. W 2007 roku razem znaleźli się na obozie studentów AWF na Mazurach. Jak Robert uwiódł swoją obecną żonę? - Lewy ma dobrą bajerę nie tylko na boisku, mówiąc mi: „Słuchaj, daj sobie poznać faceta, którego jeszcze nie znasz” - opowiadała Ania w rozmowie z Wirtualną Polską. Bardzo szybko mieli się ku sobie.

To było jak strzała amora, która trafiła dość szczęśliwie. Wszak Roberta miało tam w ogóle nie być! Dojechał tylko na jeden dzień. Cóż, miłość od pierwszego wejrzenia jednak rzeczywiście istnieje. Wówczas trenerka fitness była jeszcze blondynką. - Ania trochę się zmieniła przez te lata (śmiech). Oczywiście, że na korzyść. Wydoroślała. Ja zresztą też - mówił rozbawiony Lewandowski cytowany przez Viva.pl. Kapitan reprezentacji Polski nie mógł uwierzyć, że rozmawia z zawodniczką karate.

Lewandowska przyznała, że ten był pewny, że trenuje tenis lub... balet. Ich związek rozpoczął się od szczęśliwych zbiegów okoliczności. Gdyby Robert nie przeszedł do Znicza Pruszków z Legii Warszawa, nie mogliby tak często się spotykać. - Zaczynaliśmy wspólne życie zarabiając po 1200 zł. Ja jeździłem Fiatem Bravo, Ania Matizem. Czasem wspominamy życie w mieszkaniu komunalnym. Pamiętamy, jacy byliśmy szczęśliwi, mimo że po kuchni czasem biegały karaluchy - wspominał Lewandowski w rozmowie z "Faktem".

Anna Lewandowska URODZIŁA! Drugie dziecko Lewandowskich przyszło na świat

Po czterech latach, już nie na Mazurach, a na Malediwach, Robert Lewandowski poprosił swoją ukochaną o rękę! Pobrali się w 2013 roku. Ania wspomina ten dzień, jako ten, w którym poczuła, że rzeczywiście rozumieją się bez słów. Dziś są na samym szczycie i mają dwójkę dzieci. Klara ostatnio obchodziła trzecie urodziny, a w środę 6 maja świat dowiedział się o narodzinach Laury!

- Cześć maluchu! Witamy na świecie Laurę! Brawo mamo, Aniu - napisał na Instagramie w opisie wzruszającego zdjęcia Robert Lewandowski!

Co wiesz o Annie Lewandowskiej?

Pytanie 1 z 10
W jakim mieście odbył się ślub Anny i Roberta Lewandowskich?
Futbologia: Anna Lewandowska urodziła córkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze