Robert Lewandowski w autach za miliony. Poznaj fury najlepszego piłkarza FIFA

i

Autor: East News Robert Lewandowski & Porsche 911 Speedster

Robert Lewandowski dostał mandat! Policja nie miała litości, piłkarz na to zasłużył

2021-05-06 9:54

Anna Lewandowska w ostatnich dniach nie ukrywała swojej radości, że wreszcie może spędzić majówkę w towarzystwie swojego męża Roberta. Stało się tak za sprawą terminarza Bundesligi, który tym razem umożliwił zawodnikowi na kilka dni wolnego w tym okresie. Małżeństwo poleciało zatem na Majorkę, a wróciło z wyspy z... mandatem! Tamtejsza policja nie miała litości dla gwiazdy futbolu - było przewinienie, jest kara!

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych piłkarzy świata, a ten fakt sprawia, że jego terminarz należy do niezwykle napiętych. Trudno mu o dłuższe chwile luzu, które mógłby spędzić w towarzystwie swoich najbliższych. Tym bardziej zatem jeżeli tylko pojawia się taka szansa, zawodnik chętnie z niej korzysta. W okresie majówki Bayern Monachium nie rozgrywał żadnych meczów, przez co gracz postanowił wybrac się z rodziną na Majorkę. Jak się jednak okazuje, do domu wrócił nie tylko z opalenizną, ale i... mandatem.

Takim WÓZKIEM Wojciech Szczęsny wozi syna

Lokalna prasa z hiszpańskiej wyspy, "Diario de Mallorca", donosi, że Robert Lewandowski został ukarany mandatem przez tamtejszą policję. Zawodnik zatrzymał się bowiem samochodem na parkingu, na którym postój jest płatny, a przy tym nie wykupił odpowiedniego biletu. Udał się z rodziną do restauracji, a po powrocie do wozu zastał przykrą niespodziankę. Teraz "Lewy" będzie musiał uiścić właściwą opłatę, a na drugi raz z pewnością będzie bardziej skoncentrowany przy parkowaniu swojego wozu, zwłaszcza w centrum...

Quiz. Największe sukcesy piłkarskiej reprezentacji Polski z ostatnich lat. Pamiętasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
11 października 2014 roku Polska pokonała Niemców 2:0 na Stadionie Narodowym. Bramki zdobywali...

Teraz mistrzostwo

Jak widać, nawet największe gwiazdy futbolu mogą mieć czasami problem z bardzo prozaicznymi rzeczami, które dotyczą nas wszystkich. Robert Lewandowski fasonu jednak z pewnością nie traci. Już w weekend może świętować bowiem kolejne mistrzostwo Niemiec. Jego Bayern Monachium zamierza postawić w sobotę kropkę nad "i" w postaci przypieczętowania kolejnego tytułu w swojej opasłej kolekcji.

Tomaszewski szczerze o ALKOHOLU w reprezentacji Górskiego!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze