Anna i Robert Lewandowscy

i

Autor: instagram.com/annalewandowskahpba

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w czułych uściskach na śniegu. Tak gorąco, że mogą zaparować gogle! [ZDJĘCIA]

2022-01-30 13:08

Zima Lewandowskim niestraszna, kiedy bije od nich gorący miłosny żar! Robert Lewandowski i Anna Lewandowska (oboje 34 l.) wybrali się wraz z córkami wybrali się do narciarskiego kurortu, gdzie bawią się świetnie. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułości, a córki szaleją na stoku narciarskim/.

Największe ligi zagraniczne mają krótką przerwę, więc Lewandowski nie myśląc długo zabrał rodzinę na weekendowy wypad. Szaleństwom nie było końca, a Klara i Laura uczyły się jeździć na nartach. „Lewy”, na co dzień skupiony na futbolu, nie szczędził miłosnych uścisków Ani na stoku, a wieczorem małżonkowie byli na romantycznej randce. Jak widać, miłość kwitnie!

Narciarstwo to kolejna aktywność, której próbuje Klara Lewandowska. Wcześniej Anna Lewandowska informowała o tym, jak wiele zajęć ma starsza z córek Lewandowskich.

Przeczytaj także: Anna Lewandowska całkowicie się odkryła. Boi się o swoją córkę, przygniatające myśli. Podzieliła los wielu matek

Jechaliśmy z Klarą na lekcję tenisa. Jej drugą, a moją piątą. Klara ma 4,5 roku, ja 33. Klara polubiła bardzo lekcje tenisa. Czy przypadkiem nie zaczęłam przenosić na nią swoich niespełnionych ambicji? Tyle się przecież o tym mówi. Czy sama wpadłam w tę pułapkę? – pyta retorycznie Anna Lewandowska, zastanawiając się, czy nie narzuca córce zbyt wiele aktywności.

Jan Tomaszewski masakruje PZPN! Mówi o donoszeniu, porównania do papieża | Futbologia

 – W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ah No i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki… - wymienia Anna Lewandowska.

Zobacz też: Robert Lewandowski wraca z urlopu autem za 1,5 miliona złotych. Potężna moc, zjawiskowy kolor

Sonda
Czy Czesław Michniewicz będzie dobrym selekcjonerem reprezentacji Polski?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze