Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu bez żony. Co robi Ania? Trzy kobiety u jego boku

2022-01-08 20:47
Robert Lewandowski
Autor: AKPA Robert Lewandowski

Robert Lewandowski nie mógł nie pojawić się na Gali Mistrzów Sportu. Jest jednym z faworytów do zdobycia nagrody Sportowca Roku 2021, choć rywalizacja będzie bardzo zacięta. Mistrzowie olimpijscy z Tokio stanowią poważną konkurencję. W tym roku w Warszawie nie pojawiła się Ania Lewandowska. Kto zasiadł u boku najlepszego piłkarza świata i czołowego polskiego sportowca?

Tego sportowca nie mogło zabraknąć podczas Plebiscytu Przeglądu Sportowego na Sportowca Roku 2021. Czołowi zawodnicy z całego kraju pojawili się na Gali Mistrzów Sportu, czekając na ogłoszenie tego, który w minionym roku miał być tym najlepszym. Czy tytuł sprzed roku obroni Robert Lewandowski? Piłkarz Bayernu Monachium i kapitan reprezentacji Polski ma za sobą genialne dwanaście miesięcy. Strzelał gole za golami, bijąc niemal wszystkie możliwe rekordy i zdobywając nagrody dla Piłkarza Roku w wielu plebiscytach. Na naszym podwórku rywalizacja zapowiada się jednak emocjonująco, bo mistrzów olimpijskich nie brakowało.

Ukochana lekkoatlety nie wierzyła, co wyczynia jej ukochany! Niewiarygodne sceny przed Galą Mistrzów Sportu

Gala Mistrzów Sportu: Lewandowski na gali bez żony

Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu pojawił się bez żony, która razem z córkami odpoczywała na wakacjach. U boku najlepszego polskiego piłkarza nie brakowało jednak trzech kobiet - równie ważnych w życiu. Razem z "Lewym" pozowały jego siostra Milena, mama oraz teściowa!

Robert Lewandowski do Warszawy przyjechał tuż po tym, jak Bayern przegrał pierwszy mecz w nowym roku. Piłkarz strzelił bramkę, ale ta nie wystarczyła do wygranej z Borussią Moenchengladbach (1:2). Przed "Lewym" niełatwy rok! Biało-czerwoni nie są pewni wyjazdu na mistrzostwa świata. W marcu rozgrywane będą baraże, ale kadra w tym momencie pozostaje bez trenera. Dziś zapewne nie będzie to zaprzątać jego głowy!

Wyniki Gali Mistrzów Sportu. Śledź zapis relacji na żywo!

Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu
Autor: AKPA Robert Lewandowski na Gali Mistrzów Sportu

Gala Mistrzów Sportu

Zapraszamy na relację na żywo z sobotniej Gali Mistrzów Sportu. Początek ok. godziny 20:00.

Dobry wieczór! To będzie długa, piękna noc ze sportem. Kto otrzyma tytuł Sportowca Roku 2021? Przekonamy się już przed godziną 23:00!

Rozpoczynamy uroczystą galę! Nominowanych jest 20 gwiazd sportu, ale zwycięzca może być tylko jeden!

W zeszłym roku tytuł Sportowca Roku przypadł Robertowi Lewandowskiemu, który niewątpliwie był najlepszym piłkarzem świata. Czy tym razem wyprzedzi go, któryś z polskich olimpijczyków?

Na scenie pojawia się Kamil Bednarek, który wykona utwór "Chwile jak te".

Galę prowadzą Łukasz Kadziewicz, Paulina Chylewska i Aldona Marciniak.

Wśród gości na Gali Mistrzów Sportu pojawił się Robert Kubica!

Kto dostał się do finałowej dziesiątki Plebiscytu Przeglądu Sportowego? Maria Andrejczyk, wioślarska czwórka podwójna kobiet, Robert Lewandowski, Tadeusz Michalik, Karolina Naja i Anna Puławska, Wojciech Nowicki, Dawid Tomala, Anita Włodarczyk, sztafeta mieszana 4x400 metrów, Bartosz Zmarzlik.

Trenerem Roku został Aleksander Matusiński.

- Tułamy się po świecie, brakuje nam hal lekkoatletycznych - mówi gorzko Aleksander Matusiński, trener roku 2021.

Czas na poznanie Drużyny Roku 2021! Na scenie Ryszard Bosek, Piotr Gacek i Piotr Gruszka.

Drużyną Roku w Plebiscycie Przeglądu Sportowego zostaje Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, którzy wygrali siatkarską Ligę Mistrzów!

Róża Kosakowska to mistrzyni paraolimpijska i rekordzistka świata w rzucie maczugą. Została laureatką kategorii "Sport bez barier".

- Warto walczyć, niezależnie od tego, co dzieje się w naszym życiu. Jest ukoronowaniem wszystkich nagród, które otrzymałam. To jest tak piękne, że brak mi słów. Mimo mojej niedyspozycji zdrowotnej chciałam tu być. Możliwe, że bez państwa i bez wiary, że niemożliwe nie istnieje, by mnie tu nie było - mówi Róża Kosakowska.

Nagroda SuperCzempiona trafia w ręce Piotra Małachowskiego. - Sport był narzędziem, by pomagać innym - mówi Łukasz Kadziewicz, prowadzący gali.

Czas na krótką przerwę!

Przypomnijmy, kto dostał się do finałowej dziesiątki Plebiscytu Przeglądu Sportowego? Maria Andrejczyk, wioślarska czwórka podwójna kobiet, Robert Lewandowski, Tadeusz Michalik, Karolina Naja i Anna Puławska, Wojciech Nowicki, Dawid Tomala, Anita Włodarczyk, sztafeta mieszana 4x400 metrów, Bartosz Zmarzlik.

Jeszcze minuta do końca głosowania kibiców!

Czas na kolejny występ na żywo. Tym razem utwór Oddziału Zamkniętego.

Wszystkie głosy zostały podliczone. Czas poznać czołową dziesiątkę Plebiscytu Przeglądu Sportowego!

10. miejsce w 87. Plebiscycie na Najlepszego Sportowca Polski zajmuje Tadeusz Michalik, brązowy medalista!

- Dostanie się do dwudziestki było dla mnie dużym wyróżnieniem. Dziesiąte miejsce przerosło moje oczekiwania - mówi Tadeusz Michalik.

Statuetki za 9. miejsce wpadają w ręce duetu olimpijskiego - Karoliny Naji i Anny Puławskiej.

Duet Naja-Puławska podziękował koleżankom, które pomogły im zdobyć drugi medal na Igrzyskach Olimpijskich.

Andrzej Supron i Monika Pyrek wnieśli na scenę cztery statuetki. A to może zwiastować tylko jedno - ósme miejsce trafia w ręce naszej czwórki podwójnej w wioślarstwie.

Szymon Kołecki i Joanna Jędrzejczyk wręczą kolejną stauetkę. Siódme miejsce zajęła sztafeta mieszana 4x400 metrów, mistrzowie olimpijscy z Tokio!

Czas na krótką przerwę.

Wracamy po przerwie. Czas na występ Justyny Steczkowskiej!

Od zawsze ze sportem to nagroda dla sponsora - wpadnie w ręce Totalizatora Sportowego.

Tomasz Marczyński wręczy statuetkę za szóste miejsce plebiscytu Sportowca Roku. Wędruje w ręce Marii Andrejczyk!

Otylia Jędrzejczak wręcza nagrodę za 5. miejsce w plebiscycie menedżerowi Wojciecha Nowickiego.

Zbliżamy się do podium! Kto zajmie czwarte miejsce? Dawid Tomala! Mistrz olimpijski z Tokio - największa sensacja z Tokio.

- Czwarte miejsce. Słabo troszkę. Liczyłem na więcej. Śmieję się, dzięki. Ta niesamowita przygoda, spełniłem marzenie. Odbieram statuetkę, którą kiedyś oglądałem tylko w telewizji. Chciałem podziękować rodzinie, która tutaj jest. Bez Was nie byłoby mnie tu - mówi Dawid Tomala.

- Moja babcia była moją wierną kibicką. Pewnie patrzy teraz na mnie z góry. O Panu Henryku nie słyszeliście. Zrobił coś dobrego, dzięki czemu tu jestem. Oddaję jutro złoty medal na licytację. Wierzę, że pomoże on komuś innemu, Kacperkowi. Wyciągać portfele - powiedział Tomala.

Już tylko trzy nazwiska pozostały w grze o tytuł Sportowca Roku - Bartosz Zmarzlik, Anita Włodarczyk i Robert Lewandowski.

Imprezą Roku 2021 zostały Drużynowe Mistrzostwa Europy w Lekkoatletyce - Silesia 2021.

Wracamy po przerwie! Czas poznać rozstrzygnięcia czołowej trójki!

Zanim dowiemy się, kto wygra tytuł Sportowca Roku - czas na kategorię Sport i Biznes. Robert Kubica i PKN Orlen.

- Chciałbym pogratulować wszystkim sportowcom za świetne wyniki w 2021 roku - powiedział Robert Kubica.

Trzecie miejsce w plebiscycie Sportowca Roku zajmuje Bartosz Zmarzlik, wicemistrz świata!

ANITA WŁODARCZYK CZY ROBERT LEWANDOWSKI? Kto zostanie Sportowcem Roku 2021?

ROBERT LEWANDOWSKI SPORTOWCEM ROKU 2021!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze