Robert Lewandowski POZWANY przez byłego agenta. Ostra odpowiedź: "SZKALOWANIE reputacji!"

2020-09-18 17:31 PO
Cezery Kucharski, Robert Lewandowski
Autor: PIOTR KOWALCZYK/SUPER EXPRESS Cezery Kucharski, Robert Lewandowski

Cezary Kucharski (48 l.) poszedł na wojnę z Robertem Lewandowskim (32 l.)! Jak informuje „Der Spiegel”, były menedżer kapitana reprezentacji Polski złożył pozew cywilny do sądu przeciwko firmie marketingowej piłkarza - RL Manegement. Zarzuca m.in. nieprawidłowości w rozliczaniu się firmy z niemieckim fiskusem, a także wykorzystywanie firmowych pieniędzy do prywatnych spraw. Lewandowski zaprzecza zarzutom.

Kucharski twierdzi, że Lewandowski miał przelewać środki z kont niemieckich na polskie, nie informując o tym niemieckiego fiskusa. Zarzutów jest więcej. Zdaniem Kucharskiego firna RL Manegement miała pożyczać pieniądze firmie Anny Lewandowskiej, a ta pieniędzy miała nie oddać. „Lewy” miał też za firmowe środki skorzystać z prywatnego odrzutowca, a potem miał tłumaczyć, że leciał na spotkanie biznesowe. „Za luksusowe podróże, zakup nieruchomości i modnych mebli Lewandowscy mieli płacić z firmowego konta” - czytamy w „Der Spiegel”.

Oświadczenie rzeczniczki Roberta Lewandowskiego po OSKARŻENIACH Kucharskiego. Stawia sprawę JASNO

Lewandowski tym oskarżeniom zdecydowanie zaprzecza. Mało tego. Twierdzi, że jego były menedżer nie może pogodzić się z tym, że ich drogi się rozeszły.

MAJĄTEK Robert Lewandowskiego. ILE ZARABIA Robert Lewandowski?

"Wszelkie rozliczenia podatkowe zarówno osobiste, jak i spółek Roberta Lewandowskiego prowadzone są zawsze zgodnie z prawem” - czytamy w oświadczeniu rzeczniczki Lewandowskiego Moniki Bondarowicz”. - Prawidłowością rozliczeń w Niemczech zajmuje się licencjonowany, niemiecki doradca podatkowy, który dba o to, aby wszelkie wymagane dokumenty były zawsze przedstawione organom podatkowym w Niemczech, a podatek prawidłowo rozliczony i zapłacony w terminie. (..) Pan Cezary Kucharski próbuje wymusić na Robercie Lewandowskim zapłatę nienależnych mu środków. Ustosunkowywanie się do ewentualnych zarzutów na łamach mediów traktujemy jako próbę wywierania nacisku na nas poprzez szkalowanie reputacji Roberta Lewandowskiego i tworzenie fikcyjnego wyobrażenia o sprawie co miałoby w przyszłości wpływać na postrzeganie tejże sprawy przez sąd.

Cezary Kucharski oskarża Roberta Lewandowskiego. Chodzi o 39 mln złotych i loty odrzutowcem

Skontaktowaliśmy się z Cezarym Kucharskim, ale odmówił komentarza.

Robert Lewandowski zarabia ogromne pieniądze na FIKUŚNYCH TAŃCACH | Futbologia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze