Robert Lewandowski szczerze o przyszłości Polski w barażach. Jasne stanowisko, nie ma wątpliwości

2022-01-18 15:56

Robert Lewandowski postanowił odnieść się w wywiadzie ze stroną FIFA.com do sprawy reprezentacji Polski w trakcie barażów do mistrzostw świata w Katarze. Kapitan polskiej kadry przyznał, że przed Biało-Czerwonymi wyjątkowo trudne zadanie, jednak wierzy on, że ostatecznie to właśnie nasza drużyna pojawi się na czempionacie świata.

Robert Lewandowski tuż po zdobyciu nagrody FIFA The Best postanowił udzielić wywiadu oficjalnej stronie FIFA. W trakcie rozmowy piłkarz został zapytany o przyszłość reprezentacji Polski w trakcie barażów do mistrzostw świata w Katarze. Lewandowski podzielił się swoimi spostrzeżeniami i jego zdaniem, przed kadrą narodową wyjątkowo ciężkie wyzwanie.

Córka Adama Małysza zadziwiła fanów. Pokazała nieprawdopodobne widoki, nie będziecie mogli uwierzyć

Robert Lewandowski przed barażami. Powiedział co sądzi o szansach Polaków

Zdaniem Roberta Lewandowskiego, awans na mistrzostwa świata może być ciężką przeprawą, ale kapitan kadry wierzy, że wszystko się uda, a celem drużyny pozostaje awans do mistrzostw świata w Katarze.

- To na pewno nie będzie proste, ale jesteśmy gotowi na wyzwanie, które czeka na nas w barażach. Zmierzymy się z silnymi zespołami, które mają świetnych graczy, ale naszym celem jest awans na mistrzostwa świata (...) Dobrze się przygotujemy do tego meczu i będziemy wierzyć w siebie. Mam nadzieję, że będę mógł zrobić różnicę na boisku dzięki moim bramkom. Chcę po prostu być przygotowany i dać z siebie wszystko - powiedział Lewandowski po gali FIFA The Best.

Znamy wyniki testów piłkarzy ręcznych! Oficjalne stanowisko na kilka godzin przed meczem z Niemcami

Aby zobaczyć zdjęcia Roberta Lewandowskiego z gali Złotej Piłki, przejdź do galerii poniżej.

Robert Lewandowski dumny z wygrania plebiscytu FIFA. Jego słowa mówią wszystko

Tuż po zdobyciu nagrody dla najlepszego piłkarza na świecie, Robert Lewandowski powiedział, że jest niezmiernie dumny z osiągnięcia i dziękuje wszystkim, którzy pomogli mu zostać najlepszym piłkarzem świata.

- Czuję się zaszczycony. Czuję dumę i szczęście, ale ta nagroda należy się także moim trenerom i kolegom z drużyny. Wszyscy jedziemy na jednym wózku, żeby wygrywać. Chciałbym zadedykować tę nagrodę wszystkim wokół mnie - mówił Lewandowski po otrzymaniu nagrody.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze