Robert Lewandowski

i

Autor: Art Service

Robert Lewandowski w koszulce za DWA TYSIĄCE przyjechał na zgrupowanie. Mamy ZDJĘCIA

2022-03-21 13:53

Przed polskimi piłkarzami najważniejsze mecze w tym roku. Biało-czerwoni staną do walki o wyjazd do Kataru. Drużynę po, miejmy nadzieję, triumf poprowadzi Robert Lewandowski. Kapitan przyjechał na zgrupowanie w koszulce za ponad dwa tysiące. Ekipa zameldowała się już w katowickim hotelu Monopol.

Nie tylko kciuki, ale i łapki będą trzymane za Roberta Lewandowskiego (34 l.) podczas finału baraży o mundial. Dzień przed przyjazdem na zgrupowanie kapitan kadry poinformował fanów, że w domu pojawiła się śliczna Bella. Suczka rasy cavapoo skradła serce domowników. - Klara w siódmym niebie, Laurka na razie z dystansem, Robert dalej rodzynkiem – pisała uśmiechnięta Ania Lewandowska. "Lewy" nie miał okazji się nią długo nacieszyć. Musiał jechać na obóz przygotowawczy do najważniejszego meczu tego roku, czyli spotkania o wyjazd na mundial.

NIE PRZEGAP! Maciej Rybus nie przyjedzie na kadrę! Decyzja zapadła, nie mogło być inaczej

Lewandowski w koszulce za ponad dwa tysiące na zgrupowaniu

Pod hotelem nie brakowało wielu kibiców. Łowcy autografów zbierali wiele podpisów. Rozdał je także Robert Lewandowski, który na kadrę przyjechał w arcydrogiej koszulce. Za ubranie marki Yves Saint Laurent trzeba zapłacić ponad dwa tysiące złotych. Nie zabrakło m.in. butów Dolce&Gabbana czy czapki sygnowanej logiem "RL9".

Do katowickiego hotelu Monopol przyszli także Kamil Grosicki i Jacek Góralski, którzy najprawdopodobniej do hotelu przyjechali wcześniej. Fotoreporterzy przyłapali ich już tylko z reklamówkami w rękach.

Zobacz także: Mourinho ostro przejechał się po krytykach Zalewskiego! Wielkie pochwały dla Polaka, co za słowa

Zobacz zdjęcia z przyjazdu kadry na zgrupowanie w galerii poniżej!

Na kadrę przyjechali niemal wszyscy reprezentanci. Niestety, zabrakło chociażby Macieja Rybusa, który z powodu koronawirusa musiał zostać w Rosji. Pojawił się za to chociażby Matty Cash, który najprawdopodobniej będzie etatowym wahadłowym naszego zespołu. Nie zabrakło także Tomasza Kędziory czy Bartosza Salamona - obu kadrowiczów z Lecha Poznań.

Kiedy gra Polska w marcu?

Reprezentacja Polski w marcu rozegra dwa mecze. Najpierw, w czwartek 24 marca Biało-czerwoni zmierzą się ze Szkocją w Glasgow. 29 marca na Stadionie Śląskim w Chorzowie kadra zagra z lepszym z pary Szwecja - Czechy o wyjazd na mistrzostwa świata.

NIE PRZEGAP! Szymański na celowniku znanego klubu. Będzie sensacyjny transfer reprezentanta Polski do La Liga?! [TYLKO U NAS]

Jan Tomaszewski MASAKRUJE Rybusa i Szymańskiego! Dostało im się za grę dla Rosji | Futbologia
Najnowsze