Łukasz Fabiański i Robert Lewandowski

i

Autor: CyfraSport Łukasz Fabiański i Robert Lewandowski

Robert Lewandowski wręczył piękny prezent Łukaszowi Fabiańskiemu. Kulisy pożegnania bramkarza

2021-10-10 22:57

Łukasz Fabiański meczem z San Marino pożegnał się z reprezentacją Polski i kibicami. Nie brakowało chwil wielkiego wzruszenia, prezentów i niespodzianek przygotowanych dla golkipera. 57-krotny reprezentant kraju otrzymał piękny prezent z rąk kapitana zespołu, Roberta Lewandowskiego. Wszyscy byli brawo, a bramkarzowi trudno było ukryć wielkie wzruszenie.

Łukasz Fabiański meczem z San Marino pożegnał się z reprezentacją Polski. W 57. minucie "Fabian" opuścił boisko, czemu towarzyszyły wielkie emocje. Bramkarz nie ukrywał olbrzymiego wzruszenia i płakał, schodząc z murawy. Żegnał go piękny szpaler złożony z piłkarzy San Marino i Polski. Nie mogło zabraknąć ładnych prezentów. Jeden z nich wręczył mu na murawie prezes PZPN, Cezary Kulesza. To oczywiście koszulka z numerem 57, czyli liczbą występów w kadrze. Wcześniej w szatni pokazano specjalny materiał wideo, którym pożegnano piłkarza. Specjalną rzecz wręczył także Robert Lewandowski, kapitan kadry.

Lewandowski wręczył prezent Fabiańskiemu

Na kulisach opublikowanych na kanale Łączy nas Piłka na YouTube widać, jak podczas kolacji Robert Lewandowski trzyma wielką grafikę, która pojawiła się także na programach meczowych. Ze zdjęć Fabiańskiego z meczów utworzono piękną mozaikę, układającą się w twarz piłkarza. "Fabian" nie ukrywał olbrzymiego wzruszenia i podziękował wszystkim za piękne niespodzianki.

Całe kulisy meczu Polska - San Marino i pożegnania Fabiańskiego zobaczych w materiale wideo.

Łukasz Fabiański - kim jest?

Znany ze skromności piłkarz był uczestnikiem mistrzostw świata w 2006 i 2018 roku oraz mistrzostw Europy w 2008, 2016 i 2020. Z Euro 2012, którego Polska była współgospodarzem, wykluczyła go kontuzja. Obecnie jest zawodnikiem londyńskiego West Ham United, a wcześniej w tym mieście bronił barw Arsenalu. Urodzony 18 kwietnia 1985 roku w Kostrzynie nad Odrą Fabiański w drużynie narodowej zadebiutował 28 marca 2006 roku w wyjazdowym spotkaniu towarzyskim z Arabią Saudyjską (2:1), zastępując w końcówce Jerzego Dudka.

Najnowsze