Robert Lewandowski

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zmasakrowany przez internautów! Ogromna fala hejtu podczas meczu Polska - Belgia! Kibice byli bezlitośni

2022-06-14 21:45

Robert Lewandowski przyzwyczaił kibiców reprezentacji Polski do tego, że potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki i pokazać, że jest nie tylko jednym z najlepszych napastników na świecie, ale również liderem polskiej kadry. Niestety, w pierwszej połowie meczu Polska - Belgia w Lidze Narodów, "Lewy" był cieniem samego siebie, co od razu zauważyli internauci i nie mieli litości dla kapitana Biało-czerwonych.

Mecz Polska - Belgia na Stadionie Narodowym w Warszawie miał być okazją do rewanżu za porażkę sprzed kilku dni 1:6 z "Czerwonymi Diabłami". Niestety dla piłkarzy prowadzonych przez trenera Czesława Michniewicza, Belgowie szybko szyli na prowadzenie za sprawą Michy'ego Batshuayia. Kibice reprezentacji Polski przede wszystkim liczyli na dobry występ Roberta Lewandowskiego, który pauzował w meczu z Holandią i zbierał siły na spotkanie Polska - Belgia. Niestety, kapitan reprezentacji Polski nie prezentował się w pierwszej połowie tak, jak oczekiwali tego kibice, co spotkało się z ich dezaprobatą. Internauci nie mieli litości dla Roberta Lewandowskiego i dali upust swoim emocjom w mediach społecznościowych, komentują jego dotychczasową grę.

Wzruszające sceny przed meczem Polska - Belgia! Bohaterowie uhonorowani, łza się zakręciła w oku

Tomaszewski po Belgia-Polska: Nie mamy drużyny

Kibice bezlitośni dla Roberta Lewandowskiego podczas meczu Polska - Belgia. Fala hejtu wylała się na kapitana reprezentacji Polski

Fani reprezentacji Polski nie ukrywali, że chcieli zobaczyć Roberta Lewandowskiego walczącego o każdą piłkę i biorącego na swoje barki trudy meczu z Belgią. - Lewandowski dla swojego i kadry dobra nie powinien już wychodzić na drugą połowę. Frustrujący występ zarówno dla niego jak i kibiców. - napisał jeden z fanów na Twitterze komentując występ "Lewego". - Lewandowski czym zmęczony w tym meczu? Koledzy biegają, a on na spacerze - dodał kolejny z internautów bez ogródek podsumowując grę kapitana Biało-czerwonych.

Jan Tomaszewski na gorąco po meczu Polska - Belgia! Specjalne łączenie z legendarnym bramkarzem reprezentacji Polski

QUIZ: Jak dobrze znasz Roberta Lewandowskiego?