Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfrasport Robert Lewandowski

ostatni mundial dla Lewego?

Rosjanie znów mówią o Robercie Lewandowskim! Wieszczą szybki koniec kapitana reprezentacji Polski

2022-12-22 15:41

Podczas niedawno zakończonych mistrzostw świata w Katarze, z pewnością wielu zawodników mieliśmy okazję oglądać po raz ostatni na tak wielkiej imprezie. Zdaniem Rosjan, również Robert Lewandowski już więcej na mundial nie pojedzie i ich zdaniem pożegnał on się już z mistrzostwami świata. A wszystko przez wiek Polaka. Przy okazji wrzucili "Lewego" do jednego wora z innymi zawodnikami.

Pomimo upływających lat, Robert Lewandowski stale udowadnia, że jest w świetnej formie fizycznej, której mogłoby mu pozazdrości nawet wielu młodszych piłkarzy. Ze względu jednak na jego wiek, wielu kibiców, ekspertów piłkarskich i dziennikarzy może zastanawiać się, ile lat gry na najwyższym poziomie zostało jeszcze kapitanowi reprezentacji Polski? Pry o zakończeniu mistrzostw świata w Katarze kibice mogli zastanawiać się także, czy "Lewy" pojedzie na kolejny mundial, który odbędzie w 2026 roku w Kanadzie, USA i Meksyku. Zdaniem Rosjan, zdecydowanie nie. 

Rosjanie wieszczą szybki koniec Roberta Lewandowskiego. Mówią o ostatnim mundialu dla kapitana reprezentacji Polski

Po mundialu w Katarze, portal "championat.com" przygotował listę zawodników, których ich zdaniem widzieliśmy po raz ostatni na mistrzostwach świata. Wśród Polaków znalazł się Robert Lewandowski i Kamil Glik. Kapitan Biało-czerwonych podczas mundialu 2026 będzie miał na swoim karku już 38 lat i zdaniem Rosjan, nawet jego umiejętność dbania o ciało nie wystarczy, aby był w stanie grać na tak wysokim poziomie za cztery lata. 

Rosjanie znów mówią o Robercie Lewandowskim! Wieszczą szybki koniec kapitana reprezentacji Polski

Tyle samo lat w 2026 roku będzie miał również wskazany przez Rosjan Kamil Glik, który na mistrzostwach świata w Katarze udowodnił, że nawet pomimo swoje wieku w dalszym ciągu jest jedną z najważniejszych postaci w defensywie reprezentacji Polski. Zdaniem Rosjan na kolejnym mundialu oprócz Glika i Lewandowskiego nie zobaczymy również m.in. Leo Messiego, Cristiano Ronaldo, Luki Modricia, czy Kyle'a Walkera. 

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Listen to "Michniewicz dostał RÓZGĘ, Świątek PREZENT. SuperSport+" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze