Bartłomiej Drągowski, Jagiellonia Białystok

Autor: CYFRASPORT

Serie A: Wielki pech Drągowskiego! Miał podbić Florencję, już złapał kontuzję

2016-07-18 18:52

Bartłomiej Drągowski dopiero co wylądował w pięknej Florencji, a już musi się leczyć! Utalentowany bramkarz pozyskany z Jagiellonii Białystok nie zdążył zadebiutować, bo doznał kontuzji. Ile potrwa przerwa w grze Drągowskiego?

18-letni Drągowski to wielka nadzieja polskiej piłki. Wypromował się znakomitymi występami w bramce Jagi, gdzie wskoczył już jako 17-latek. Niestety Drągowski musi przerwać przygotowania do nowego sezonu z Fiorentiną. Na treningu nabawił się kontuzji mięśnia uda. Przerwa potrwa około 10 dni. Drągowski zadebiutował w barwach Violi 13 lipca. Zachował czyste konto w meczu z Trentino Team. Rozegrał 45 minut, a Fiorentina wygrała 10:1. Kontuzja niestety utrudni Bartkowi wywalczenia miejsca w pierwszym składzie. Jego rywalami są Luka Lezzerini i 17-letni Giacomo Satalino.