Robert Lewandowski

i

Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Polska - Chile skład

Skład Polski na mecz Polska – Chile. Ogromne rozczarowanie, Lewandowski nie zagra!

2022-11-16 16:50

Reprezentacja Polski rozegra dziś ostatni mecz przed startem mundialu w Katarze. Starcie z Chile będzie ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami, ale nie należało się spodziewać, że Biało-Czerwoni wyjdą na nie w najlepszym składzie. Potwierdziły się m.in. pogłoski o tym, że w pierwszym składzie zabrakło Roberta Lewandowskiego. Polska – Chile SKŁAD. Skład Polaków na mecz z Chile.

Polska – Chile SKŁAD. Jakim składem zagra Polska z Chile?

Czesław Michniewicz już wcześniej zapowiedział, że w ostatnim meczu przed mistrzostwami świata kilku zawodników odpocznie. Spekulowało się, że w tym gronie zabraknie kilku pewniaków na mundial, takich jak Robert Lewandowski i Piotr Zieliński, a później wyszło na jaw także to, że odpocznie też Skóraś, który w ostatnim meczu ligowym doznał drobnego urazu i sztab nie chce ryzykować jego pogłębienia. Z pewnością fani nie mogli być zachwyceni, że nie zobaczą najmocniejszej reprezentacji Polski, ale takiej decyzji nie można się dziwić.

Skład Polaków na mecz z Chile

Trudno sobie wyobrazić, że Czesław Michniewicz chciałby ryzykować kontuzję najważniejszych zawodników tuż przed mundialem. Dlatego w składzie zabrakło choćby Roberta Lewandowskiego, dla którego nie ma w zasadzie zmiennika w kadrze. Sprawdzić mają się natomiast ci, których forma w ostatnim czasie mogła budzić wątpliwości. Dzięki temu będą mieli okazję jeszcze sprawdzić się w warunkach meczowych tuż przed mistrzostwami.

Skład wyjściowy Polaków na mecz Polska – Chile:

Skorupski - Kiwior, Glik, Bednarek - Frankowski, S. Szymański, Krychowiak, Gumny - Żurkowski - Milik, Świderski.

PKO Ekstraklasa Raport odc. 13

Po co nam mecz z Chile?

Włącz podcast i posłuchaj!

Listen to "Czy mecz z Chile jest potrzebny? Polacy na MUNDIALU. SuperSport." on Spreaker.
Najnowsze