Sławomir Peszko

i

Autor: Cyfra Sport Sławomir Peszko

Sławomir Peszko wziął w obronę Michniewicza! Zaskakujące słowa byłego reprezentanta Polski

2022-06-27 16:36

Konflikt Czesława Michniewicza z Szymon Jadczakiem nabrał formalnych wymiarów. Po publikacji głośnego artykułu na temat powiązań Michniewicza z „Fryzjerem” przez dziennikarza Wirtualnej Polski selekcjoner reprezentacji postanowił pozwać go o zniesławienie. Niespodziewanie głos w tej sprawie zabrał były reprezentant Polski, Sławomir Peszko.

Od momentu zatrudniania Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski jak bumerang powraca temat jego licznych połączeń telefonicznych z „Fryzjerem”. Znów zrobiło się o tym bardzo głośno po artykule Szymona Jadczaka. Początkowo wydawało się, że Czesław Michniewicz będzie chciał przeczekać burzę i spokojnie przygotowywać się do kolejnych meczów kadry, jednak selekcjoner postanowił odpowiedzieć dziennikarzowi Wirtualnej Polski i wytoczył mu proces o zniesławienie. Co niezwykle intrygujące, przedstawicielem Michniewicza w tej sprawie ma być adwokat, który… bronił także „Fryzjera”! Całą sprawę skomentować postanowił także Sławomir Peszko, który stara się bronić selekcjonera.

Jest reakcja PZPN na pozew Michniewicza. Rzecznik stawia sprawę jasno, kategoryczne ucięcie spekulacji

Peszko zabrał głos w sprawie Michniewicza

Z powodu pozwu pojawiły się wątpliwości co do tego, czy Czesław Michniewicz będzie mógł w pełni skupić się na pracy w reprezentacji Polski. Zdaniem Sławomira Peszki, który wypowiedział się na ten temat w programie „Moc Futbolu” nie będzie miało to wpływu na pracę selekcjonera w polskiej kadrze. Co więcej, podkreślił on, że chce oceniać trenera tylko za jego pracę i stwierdził, że… każdy może popełniać błędy.

Szymon Jadczak komentuje pozew od Michniewicza! Wskazał na piekielnie istotny szczegół, jest w szoku

 – Ja jako piłkarz patrzę na to, co jest na boisku. Rozliczam trenera z tego jak prezentował się w meczu z Belgią czy ze Szwecją, który dał nam awans na mundial. To było dla mnie ważne. Każdy w swoim życiu popełniał jakieś błędy, też ich miałem mnóstwo. To co jest teraz, to co robi najlepsze dla naszego kraju to to, że awansował na mundial i chciałbym, aby podobnie z sukcesami, było na mistrzostwach świata – powiedział piłkarz Wieczystej Kraków.

Tomaszewski zdecydowanie o Rybusie: W kadrze nie ma dla ciebie miejsca!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze