Świetne wieści dla reprezentanta Polski. Przedłużył kontrakt z Dynamem Kijów

2020-10-23 17:13 mc PAP
Tomasz Kędziora
Autor: Cyfrasport Tomasz Kędziora

Piłkarz Dynama Kijów Tomasz Kędziora, powołany w piątek na listopadowe zgrupowanie reprezentacji Polski, przedłużył kontrakt z ukraińskim klubem do 2024 roku. Jego dotychczasowa umowa miała wygasnąć latem 2021.

- Najmilsze w tym wszystkim jest to, że inicjatywa wyszła jednocześnie ode mnie i od niego. Szybko dogadaliśmy się i podpisaliśmy czteroletni kontrakt bez zwlekania. Tomasz jest jednym z naszych najważniejszych piłkarzy. Jest doświadczony, gra w polskiej drużynie narodowej - powiedział prezes Dynama Igor Surkis, cytowany na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Robert Lewandowski POZWAŁ Cezarego Kucharskiego! Sprawa jest już W SĄDZIE

Kędziora zadebiutował w ukraińskiej ekstraklasie w lipcu 2017 roku. Z kijowskim zespołem wywalczył krajowy Puchar oraz trzykrotnie Superpuchar.

Karol. Człowiek, który został liderem | Futbologia

We wtorek 26-letni polski obrońca rozegrał cały mecz z Juventusem Turyn (0:2) w 1. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów. Bramkarzem rywali był Wojciech Szczęsny.

Brzęczek powołał kadrę na listopadowe mecze! Są kontrowersje i debiutant

W lidze Kędziora wystąpił we wszystkich sześciu meczach w tym sezonie. Dynamo zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z 14 punktami, tyle samo ma wicelider Worskła Połtawa.

Najnowsze