Robert Lewandowski POZWAŁ Cezarego Kucharskiego! Sprawa jest już W SĄDZIE

2020-10-23 16:07 md
Cezary Kucharski i Robert Lewandowski
Autor: Piotr Kowalczyk/Super Express Cezary Kucharski i Robert Lewandowski

W ostatnich tygodniach zaczęło pojawiać się wiele informacji na temat sporu, który toczy się pomiędzy kapitanem reprezentacj Polski, Robertem Lewandowskim, a jego byłym agentem - Cezarym Kucharskim. Jak informują zagraniczne media, to z czym zawodnik nosił się od dłuższego czasu stało się faktem. Osoba, która niegdyś go reprezentowała, została oficjalnie pozwana do sądu!

O tym, że Lewandowski i Kucharski mają mocno nie po drodze, mówiło się od dłuższego. Aż wreszcie niemiecki "Der Spiegel" opublikował informacje, że były agent piłkarza złożył na niego zawiadomienie do urzędu skarbowego. Menedżer domaga się 39 milionów złotych odszkodowania, gdyż twierdzi, że zawodnik oraz jego żona błędnie rozliczyli firmowe pieniądze. Co więcej, Kucharski miał żądać od Lewandowskiego wielkich pieniędzy za milczenie, posiadając ponoć materiały dowodzące oszustw.

Robert Lewandowski szantażowany przez Cezarego Kucharskiego? Potężne pieniądze. Ujawniamy kulisy

"Lewy" i jego otoczenie od początku obstawali przy tym, że wszystkie tego typu twierdzenia są pomówieniami. I teraz postanowili udowodnić to na sali sądowej. Jak poinformowały zagraniczne media, Robert Lewandowski oficjalnie żłożył pozew sądowy przeciwko Cezaremu Kucharskiemu. Teraz to wymiar sprawiedliwości rozstrzygnie kto ma rację i czy piłkarz faktycznie padł ofiarą pomówień, czy też jego były agent posiada twarde dowody na nieprawidłowości.

Na tę chwilę obie strony unikają zabierania głosu na temat sporu, w których się uwikłały. Wkrótce jednak przyjdzie im spotkać się na sali sądowej, co z pewnością napisze kolejne rozdanie w całej historii.

HOT - Konflikt Lewandowskiego z Kucharskim - o co naprawdę chodzi?
Najnowsze