Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Szalony pomysł francuskiego malarza. Tak przedstawił Arkadiusza Milika, czegoś takiego jeszcze nie widzieliście

2022-03-24 12:56

Arkadiusz Milik w ostatnich tygodniach prezentuje coraz wyższą formę i staje się jednym z liderów Olympique Marsylia. Kolejne bramki Polaka sprawiają, że ma on coraz większe wsparcie wśród kibiców, co zaczyna doprowadzać do dość ciekawych sytuacji. Okazuje się bowiem, że Polak doczekał się nawet muralu, na którym został przedstawiony jako… archanioł!

Arkadiusz Milik odżywa w Marsylii, choć początek sezonu był dla niego trudny. Polak miał problemy z formą, bowiem przez kontuzję stracił okres przygotowawczy i pierwsze mecze sezonu. Później występował coraz więcej i w końcu zaczął strzelać. Jego pozycja nie jest jednak niepodważalna, bo wciąż zdarzają się spotkania, w których nie występuje on w pełnym wymiarze czasowym. Wiele mówiło się o tym, że to z powodu konfliktu Milika z trenerem Jorge Sampaolim. Wielu fanów, ale też dziennikarzy związanych z marsylczykami, martwi się, że z tego powodu piłkarz może opuścić Olympique. A to byłoby na pewno ciosem dla zespołu, bowiem Milik w 31 meczach zdobył 20 bramek. Tale liczby sprawiają, że fani jasno wspierają polskiego piłkarza, a teraz nawet doczekał się on niezwykłego muralu.

Bayern wydał wielką kasę na młodziutkiego piłkarza. Talent na miarę Lewandowskiego?

Sonda
Kto wygra mecz Szkocja - Polska

Arkadiusz Milik jako archanioł. Niezwykła inicjatywa francuskiego malarza

Uznanie dla polskiego napastnika postanowił okazać znany francuski malarz Franck Conte. Na Instagramie opublikował on zdjęcie muralu, jaki stworzył na budynku przy 207 Rue du rouet w Marsylii. Przedstawił on Arkadiusza Milika z anielskimi skrzydłami i włócznią, a całość podpisana jest „Archanioł Milik”. Forma może wydawać się nieco przerysowana, ale to tylko pokazuje, jakie emocje budzi Milik w Marsylii.

Michniewicz porównany do Sousy. Krychowiak bezwzględny w swojej ocenie, zmiana dostrzegalna gołym okiem

Polski napastnik będzie miał szansę udowodnić swoją wysoką formę także w meczach reprezentacji Polski. Wiele wskazuje na to, że może wystąpić on zarówno w meczu towarzyskim ze Szkocją, jak i w finale baraży do mistrzostw świata przeciwko Szwecji lub Czechom. Czesław Michniewicz chciałby bowiem odtworzyć duet napastnik Lewandowski-Milik, który dobrze funkcjonował za czasów Adama Nawałki.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze