Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

co za luksusy

Tak będzie mieszkać reprezentacja Polski na mundialu w Katarze! Luksus aż się wylewa, hotel Biało-czerwonych to prawdziwy pałac

2022-10-07 13:39

Mistrzostwa świata w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami i już za kilka tygodni reprezentacja Polski prowadzona przez selekcjonera Czesława Michniewicza wyleci do Kataru. Jak można było się spodziewać, Biało-czerwoni będą mieli iście królewskie warunki. Hotel, który będzie pełnił funkcję bazy reprezentacji Polski podczas najbliższej imprezy to prawdziwy pałac.

O tym, na jaki hotel reprezentacja Polski zdecydowała się wybierając bazę na mistrzostwa świata w Katarze wiemy już od jakiegoś czasu, jednak teraz wreszcie zobaczyliśmy w pełnej krasie, w jakich warunkach przyjdzie żyć Biało-czerwonym podczas nadchodzącego turnieju. Katar wielu osobom kojarzy się z ogromnym luksusem, drogimi hotelami i przepychem na dużą skalę. I po zobaczeniu, jak będą mieszkać Polacy, z pewnością nie zmieni zdania na temat tego kraju. Hotel, w którym zatrzyma się reprezentacja Polski to prawdziwy pałac. 

W takim hotelu reprezentacja Polski będzie mieszkać podczas mistrzostw świata w Katarze! Co za luksusy, ten widok zapiera dech w piersiach

Hotel Ezdan Palace - bo tak nazywa się obiekt, w którym zatrzymają się Polacy, położony jest w niedalekiej odległości od centrum Doha - stolicy Kataru oraz równie niedaleko od wybrzeża. Ta lokalizacja ma znaczenie. - Na początku kwietnia oglądaliśmy kilka hoteli, które nam zaproponowała FIFA. Uznaliśmy, że tu będą najlepsze warunki (...) Nie chcieliśmy mieszkać w wieżowcu w centrum, bo część zespołów będzie tam mieszkała, ale my takiego hotelu nie chcieliśmy. Chcieliśmy mniejszy i przytulny. Praktycznie hotel będzie zarezerwowany tylko dla nas - wyjaśnił selekcjoner Czesław Michniewicz na kanale "Łączy nas piłka". Sprawdźcie, jak wygląda hotel, w którym reprezentacja Polski będzie mieszkać podczas mistrzostw świata w Katarze! 

Sonda
Czy piłkarze odniosą sukces na mistrzostwach świata w Katarze?
Najnowsze