Jerzy Dudek

i

Autor: Cyfrasport Jerzy Dudek

Legendarny bramkarz komentuje

Tak Jerzy Dudek zareagował na angaż Fernando Santosa. "Trzeba wierzyć, że..."

2023-01-25 17:41

Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Czy pod jego rządami nasza kadra zacznie odnosić sukcesy i grać ofensywny futbol? Były bramkarz Biało-czerwonych Jerzy Dudek w mediach społecznościowych podzielił się opinią na temat zatrudnienia Portugalczyka.

Trzeba wierzyć, że i u nas sobie poradzi

Nowy selekcjoner z sukcesami pracował z kadrą Grecji oraz Portugalii, z którą w 2016 roku sięgnął po mistrzostwo Europy. W 1/4 finału jego drużyna pokonała po rzutach karnych... Polskę. Jak wypadnie w roli trenera polskiej kadry? W Portugalczyka mocno wierzy Jerzy Dudek, legendarny bramkarz drużyny narodowej. - Fernando Santos selekcjonerem Polski - taki wpis zamieścił dzień przed ogłoszeniem nominacji Jerzy Dudek na Instagramie. - Plusy: trener z bardzo dobrym CV, Mistrzostwo Europy i wygranie Ligi Narodów z Portugalią, doświadczenie w pracy z gwiazdami! Trzeba wierzyć, że i u nas sobie poradzi - tłumaczył.

Wszyscy na tym zyskamy

Po oficjalnej prezentacji Portugalczyka nasz słynny bramkarz zamieścił kolejny wpis w mediach społecznościowych. - Na wielu zrobił dobre wrażenie, kultura, spokój i poczucie humoru - uzasadniał były golkiper kadry. - Kulesza pokazał brak kompleksów i zero kalkulacji, zatrudnił jednego z najlepszych fachowców w Europie! Widać stać nas na takiego trenera i dobrze korzystajmy z jego doświadczenia, mądrości i innego spojrzenia na piłkę, również naszą piłkę, nie traktując tego jako atak na naszą polską myśl szkoleniową, a na pewno wszyscy na tym zyskamy - podkreślił Jerzy Dudek w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze