Jerzy Dudek

i

Autor: Cyfrasport Jerzy Dudek

Legendarny bramkarz komentuje

Tak Jerzy Dudek zareagował na angaż Fernando Santosa. "Trzeba wierzyć, że..."

2023-01-25 17:41

Fernando Santos został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Czy pod jego rządami nasza kadra zacznie odnosić sukcesy i grać ofensywny futbol? Były bramkarz Biało-czerwonych Jerzy Dudek w mediach społecznościowych podzielił się opinią na temat zatrudnienia Portugalczyka.

Trzeba wierzyć, że i u nas sobie poradzi

Nowy selekcjoner z sukcesami pracował z kadrą Grecji oraz Portugalii, z którą w 2016 roku sięgnął po mistrzostwo Europy. W 1/4 finału jego drużyna pokonała po rzutach karnych... Polskę. Jak wypadnie w roli trenera polskiej kadry? W Portugalczyka mocno wierzy Jerzy Dudek, legendarny bramkarz drużyny narodowej. - Fernando Santos selekcjonerem Polski - taki wpis zamieścił dzień przed ogłoszeniem nominacji Jerzy Dudek na Instagramie. - Plusy: trener z bardzo dobrym CV, Mistrzostwo Europy i wygranie Ligi Narodów z Portugalią, doświadczenie w pracy z gwiazdami! Trzeba wierzyć, że i u nas sobie poradzi - tłumaczył.

Wszyscy na tym zyskamy

Po oficjalnej prezentacji Portugalczyka nasz słynny bramkarz zamieścił kolejny wpis w mediach społecznościowych. - Na wielu zrobił dobre wrażenie, kultura, spokój i poczucie humoru - uzasadniał były golkiper kadry. - Kulesza pokazał brak kompleksów i zero kalkulacji, zatrudnił jednego z najlepszych fachowców w Europie! Widać stać nas na takiego trenera i dobrze korzystajmy z jego doświadczenia, mądrości i innego spojrzenia na piłkę, również naszą piłkę, nie traktując tego jako atak na naszą polską myśl szkoleniową, a na pewno wszyscy na tym zyskamy - podkreślił Jerzy Dudek w mediach społecznościowych.

Sonda
Czy Fernando Santos to dobry wybór na selekcjonera reprezentacji Polski?
Cezary Kulesza po wyborze Fernando Santosa na selekcjonera
Listen on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze