Polska - Argentyna: Messi kontra Szczęsny

i

Autor: AP

Dużo cyferek

Tej liczby nikt nie znał. Ile ludzi śledziło spotkanie Polska - Argentyna w Katarze... nie oglądając meczu?

2023-01-25 20:27

Jeśli nie możesz obejrzeć meczu, to zawsze polecamy relacje tekstowe w serwisie sport.se.pl. Od lat wielu kibice, również my, sprawdzamy często "wynik na żywo" w stronach ku temu przeznaczonych. Od lat prym w tym biznesie wiedzie Flashscore. Podczas mundialu zainteresowanie reprezentacją Polski było kosmiczne. Od dawna wiemy, ile milionów ludzi oglądało spotkanie Polski z Argentyną w Katarze, ale ile osób sprawdzało wynik w internecie?

10,57 mln widzów oglądało mecz Polska - Argentyna. Przez minutę mecz włączyło w TV ok. 13,7 mln. Kolejne 1,9 mln oglądało mecz w aplikacji TVP Sport, a ile ludzi nie oglądało meczu w ogóle, a znało wynik. Ta liczba zaskakuje.

Starcie Roberta Lewandowskiego z Leo Messim było najczęściej oglądanym meczem w serwisie Flashscore.pl w 2022 roku. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się także sensacyjna porażka Argentyny z Arabią Saudyjską. Na podium znalazło się również jedyne zwycięstwo reprezentacji Polski na tym turnieju, czyli potyczka z zespołem Herve Renarda.

Ponad 785 tysięcy - tylu użytkowników strony i aplikacji mobilnej Flashscore śledziło na żywo spotkanie Polski z Argentyną na mundialu w Katarze.

Na taką kwotę będzie mógł liczyć Fernando Santos! Zdradzono prawdziwe zarobki nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Najwięcej odsłon Flashscore zanotował ostatniego dnia listopada - czyli wtedy, gdy ważyły losy wyjścia kadry Michniewicza z "mundialowej" grupy. Flashscore od dawna wyprzedza Livescore'a ale wprowadzenie polskiego komentarza to coś, czego nie można było się spodziewać. Do tej pory najwięcej takich odbiorców zgromadził mecz Bayernu Monachium i Barcelony w Lidze Mistrzów. Obrót czeskiego giganta zadziwia, gdy dowiadujemy się, że w Polsce wynik meczu piłkarskiego na Flashscorze sprawdzano... ponad 271 mln razy.

Najbardziej znany farbowany lis chciał objąć reprezentację Polski! Myślano, że to żart, sami przecieraliśmy oczy ze zdumienia

Flashscore zostało założone w roku 2006 roku przez Livesport, czeską firmę technologiczną. Jest światowym liderem w dziedzinie wyników na żywo, statystyk i dostarczaniu innych aktualności w obrębie niemal 40 dyscyplin sportowych. Obecnie, Flashscore zapewnia swoim użytkownikom dostęp do ponad 6200 rozgrywek sportowych z całego świata, jednocześnie każdego roku prezentując wszystkie ważne momenty z ponad 700 000 wydarzeń sportowych. Polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są odwiedzane przez ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie, z czego ponad 2 miliony fanów sportu pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Michał Listkiewicz po nominacji Fernando Santosa gra w procenty: „dziewięćdziesiąt, a nie pięćdziesiąt”. O co chodzi? [ROZMOWA SE]

Co oznacza gest Lewandowskiego?
Najnowsze