Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Jaki dzisiaj mecz w TVP 5.09 niedziela Mecz dzisiaj w TV Kto dzisiaj gra w niedzielę Z KIM gra Polska dzisiaj O co grają?

Tomaszewski krytykuje Lewandowskiego. Te słowa mogą zaboleć | Futbologia

2021-09-06 20:20

Strzelił dwa gole, prowadził w pierwszej połowie grę drużyny, ale – według Jana Tomaszewskiego – nie ustrzegł się błędów. Kapitan reprezentacji Polski Robert Lewandowski (33 l.) został skrytykowany po meczu z San Marino (7:1). - Robert zagrał nierozsądnie i był narażony na kontuzję – powiedział Jan Tomaszewski.

Tomaszewski: Lewandowski był narażony na kontuzję

- Dziwię się, że Sousa nie zwrócił Robertowi uwagi. Robert grał nierozsądnie. Ośmieszał ich w szesnastce, ale tam nic nu nie mogli zrobić, bo byłby karny. Ale kiedy się cofał to drżałem, czy któryś z rywali w złości w Roberta nie wejdzie. Robert zagrał nierozsądnie i był narażony na kontuzję – powiedział ekspert „Super Expressu”.

Jan Tomaszewski ma też oczywiście zastrzeżenia do gry naszej obrony. Według niego to wina niewłaściwych wyborów Paulo Sousy. - Sousa wynalazł skądś Helika, wystawił w meczu z Anglią, ten sprokurował karnego i przegraliśmy zremisowane spotkanie. Ta dwójka, czyli Helik i Piątkowski, nie pasuje do reprezentacji Polski. Mam nadzieję, że zostaną z tego wyciągnięte wnioski. Poza tym, kiedy wygrywa się 4:0 to się gra w dziada z rywalem! A myśmy nie wiadomo co grali. Oni strzelili nam gola i na kilkanaście minut dostali wiatru w żagle – stwierdził Tomaszewski.

Jan Tomaszewski KRYTYKUJE Lewandowskiego. „Zagrał NIEROZWAŻNIE” | Futbologia

Tomaszewski: Sousa już nie ma wytłumaczenia

Paulo Sousa wciąż nie jest ulubieńcem Jana Tomaszewskiego. „Człowiek, który zatrzymał Anglię”, oczekuje dobrego wyniku w meczu z Anglikami w środę. W przeciwnym wypadku będzie domagał się jego dymisji.

- Zremisowaliśmy wygrany mecz na Węgrzech, przegraliśmy zremisowany mecz na Wembley, ja już nie mówię o mistrzostwach Europy, gdzie była kompromitacja. Po 10 spotkaniach on musi mieć naszych piłkarzy w jednym palcu. Ten mecz jest dla mnie ostatnim dzwonkiem dla Sousy, nie możemy go przegrać. Jeśli zdobędziemy punkty, odzyskamy power. Jeśli nie będziemy grali jak równy z równym, to zastanowiłbym się na miejscu prezesa Kuleszy, czy dopuścić tego trenera do baraży. Je mamy moim zdaniem pewne, a o . Już nie ma żadnego wytłumaczenia, że czegoś nie wiedział. Jeśli ten mecz zawali, ja bym mu podziękował 15 listopada. Jeśli Sousa nie stworzy zespołu na Anglię, to trzeba powiedzieć: „Panie Portugalczyk, dziękujemy” - zauważył Tomaszewski.

Sonda
Czy chciałbyś pójść na imprezę z Robertem Lewandowskim?
Najnowsze