Trener reprezentacji Anglii zabrał głos w sprawie Matty'ego Casha. Powiedział o stracie, padły ważne słowa

2021-11-05 16:10

Matty Cash powinien już niebawem zadebiutować w reprezentacji Polski. Piłkarz Aston Villi pisał na mediach społecznościowych, że bardzo cieszy się na grę w biało-czerwonych barwach. Teraz do sprawy jego powołania odniósł się selekcjoner Anglików - Gareth Southgate. Nie zabrakło słów stracie.

Matty Cash jest postacią, która w ciągu ostatnich tygodni wzbudzała wielką ciekawość ze strony fanów piłki nożnej w Polsce, którzy bardzo cieszyli się z uzyskania obywatelstwa przez gracza Aston Villi. W końcu do tematu odniósł się sam trener wicemistrzów Europy, Gareth Southgate. Selekcjoner "Three Lions" powiedział, co sądzi o stracie zawodnika.

Wilfredo Leon otworzył się na temat alkoholu. Wyjawił prawdę, to lubi wypić najbardziej

Matty Cash cieszy się na grę w reprezentacji Polski. O wszystkim powiedział w mediach społecznościowych

Cash, podobnie jak duża część polskich kibiców, nie ukrywał wielkiej radości z aktu, że pojawi się w koszulce z orzełkiem na piersi. Jak sam podkreślał, spełnił swoje wielkie marzenia i liczy na dobrą grę w reprezentacji narodowej.

- Dziś zostałem powołany do reprezentacji Polski. To wyjątkowy dzień dla mnie i mojej rodziny. Spełniły się nasze marzenia. Otrzymanie tej szansy jest to dla mnie wielkim zaszczytem. Nie mogę się już doczekać spotkania z kolegami z drużyny i gry dla mojego kraju. Do boju Polsko - napisał Cash na swoich mediach społecznościowych.

O stracie Casha wypowiedział się także w końcu selekcjoner Anglików, który pochwalił piłkarza Aston Villi, ale zwrócił uwagę także na jeden szczegół.

Anna Lewandowska stanowczo o aborcji. Jej słowa podzielą Polaków, ma wielki dylemat

Aby zobaczyć zdjęcia domniemanej dziewczyny Matty'ego Casha, przejdź do galerii poniżej.

Southgate o Cashu. Padły ważne słowa

Selekcjoner Anglików w rozmowie z angielskimi mediami zaznaczył, że strata Casha nie jest dobrą wiadomością, ale 

- Straciliśmy Matty'ego Casha, który jest bardzo dobrym, prawym obrońcą, ale to pozycja, na której walka jest niesamowicie zacięta -

Sonda
Cieszysz się, że Matty Cash zagra w reprezentacji Polski?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze