Kamil Glik

i

Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Kamil Glik

Tym gestem Kamil Glik miał rozwścieczyć Anglików! Wszystko wyszło na jaw, straszne oskarżenia

2021-09-13 8:31

Wielka burza wybuchła po meczu Polska - Anglia. W przerwie meczu doszło do rozróby między zawodnikami, którzy poszarpali się na środku boiska. Długą chwilą nie było wiadomo, co dokładnie się wydarzyło. Żółtymi kartkami ukarani zostali Harry Maguire i Kamil Glik. Teraz okazało się, co miało wyprowadzić "Synów Albionu" z równowagi. Ten gest miał wszystko rozpocząć. Polacy zaprzeczają, że cała sytuacja miała miejsce.

Polskie i angielskie media żyły sprawą afery podczas meczu obu reprezentacji, który odbył się na Stadionie Narodowym w środę, 8 września. W przerwie meczu nagle doszło do wielkiej awantury. Piłkarze szarpali się na murawie po jednym ze stałych fragmentów gry, gdy sędzia zaprosił zawodników na przerwę. Nagle Anglicy i Polacy rzucili się sobie do gardeł. Sędziowie i koledzy z drużyny musieli wkroczyć do akcji, by rozdzielić zwaśnione strony. Portalowi SportoweFakty.wp.pl udało się ustalić, z jakiego powodu doszło do szarpaniny. Oskarżenia są naprawdę poważne.

Skandal na meczu Polska - Anglia

Dziennikarz Piotr Koźmiński informuje, że Anglicy oskarżyli o rasistowskie zachowanie Kamila Glika. Co konkretnie miał zrobić nasz stoper? Rzekomo zawodnicy "Synów Albionu" donosili o geście naśladującym małpę. Takie zachowanie Polaka miał zauważyć Harry Maguire, ale Biało-czerwoni są przekonani, że taka sytuacja zwyczajnie nie miała miejsca.

Podobno ważne pytanie padło także w polskiej szatni. Piłkarze mieli całkowicie zaprzeczać, by ktoś zachowywał się w jakikolwiek sposób, który mógłby być podciągnięty pod rasistowski skandal. Według SportoweFakty.wp.pl, Glik miał otwierać i zamykać dłoń, co oznacza mniej więcej tyle, co tzw. "czcze gadanie". Na całe szczęście sędziowie nie odebrali tego negatywnie (poza samym niesportowym zachowaniem). Miejmy nadzieję, że Glikowi nic za zwykłą odpowiedź Anglikowi nie będzie grozić.

Szokujący wpis brytyjskiej gazety. Obrzydliwa sugestia w trakcie meczu Polska – Anglia

Sonda
Czy reprezentacja Polski awansuje na mundial w Katarze?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze