Walia - Polska: Gorące sceny na trybunach

Autor: Twitter/Przemysław Ofiara Walia - Polska: Gorące sceny na trybunach

Mamy nagranie

Walia - Polska: Gorące sceny na trybunach! Polscy kibice nie wytrzymali, urządzili racowisko

2022-09-25 22:30

Mecz Walia - Polska zgodnie z przewidywaniami dostarczył mnóstwo emocji. Nie brakowało twardej gry i ostrych starć, ale przez wiele minut utrzymywał się remis 0:0. Jednak w końcu Polacy przeprowadzili znakomitą akcję, którą na bramkę zamienił Karol Świderski. Trybuny pełne polskich kibiców wybuchły z radości, a fani nie wytrzymali. Urządzili racowisko, zrobiło się gorąco!

Słabe występy reprezentacji Polski sprawiły, że Biało-Czerwoni do końca musieli walczyć o utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów. Los sprawił, że wszystko zależało od ostatniego meczu. Podopieczni Czesława Michniewicza udali się do Cardiff, gdzie przy pełnych trybunach zagrali o być albo nie być w elicie. Dla Walijczyków był to równie ważny wieczór, ale tylko zwycięstwo pozwalało im wyprzedzić Polaków. Dlatego każda minuta z bezbramkowym remisem przybliżała naszych reprezentantów do celu, a także wprowadzała coraz większy niepokój wśród gospodarzy. Ten sięgnął zenitu w 58. minucie, kiedy Karol Świderski wykończył kapitalne podanie od Roberta Lewandowskiego i wyprowadził Polskę na prowadzenie. Tysiące polskich kibiców na trybunach eksplodowały z radości!

Tak Walijczycy nazwali Polaków. Tego nawet nie da się przeczytać, nigdy byście nie zgadli

W takich luksusach mieszkali polscy piłkarze w Walii!

Walia - Polska: Gorące sceny na trybunach! Polscy kibice nie wytrzymali

Od początku meczu stadion żył boiskowymi wydarzeniami, a na trybunach nie brakowało kibiców polskiej reprezentacji. Byli oni naprawdę głośno i momentami przekrzykiwali znacznie bardziej liczebną grupę walijskich sympatyków. Bramka Świderskiego wywołała prawdziwy szał, który doprowadził do gorącego racowiska! Polscy kibice nie mogli się powstrzymać i z całych sił fetowali trafienie, które jeszcze bardziej przybliżyło Biało-Czerwonych do utrzymania w elicie Ligi Narodów. Poniżej nagranie z momentu radości, które udostępnił obecny w Cardiff dziennikarz "Super Expressu", Przemysław Ofiara:

Robert Lewandowski dosadnie o Zbigniewie Bońku. Nie owijał w bawełnę, szczere wyznanie

Czy Wojciech Szczęsny powinien być nr 1 w bramce reprezentacji Polski na MŚ w Katarze?

Który piłkarz jest obecnie najdroższym zawodnikiem świata? Jak zarobki sportowców wyglądają w polskim żużlu?