Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Ważą się losy Arkadiusza Milika. Niezwykle ważne słowa prezesa Olympique Marsylia

2022-07-05 16:44

Wokół Arkadiusza Milika nie raz krążyło wiele plotek na temat możliwego odejścia. Dużo mówiło się na ten temat przede wszystkim z powodu nie najlepszych relacji między piłkarzem a trenerem Jorge Sampaolim. Niespodziewanie szkoleniowiec odszedł z Marsylii i został zastąpiony Igorem Tudorem. To może oznaczać dla Milika całkiem nowe otwarcie w klubie, a bardzo ważne słowa padły teraz z ust prezesa Olympique, Pablo Longorii.

W mediach wielokrotnie poruszano temat możliwego odejścia Milika z Olympique Marsylia. Do tej pory jednak nie pojawiły się żadne konkrety i choć włoskie media niedawno jeszcze podawały, że Polak może trafić z powrotem na Półwysep Apeniński, to wiele wskazuje na to, że Milik zostanie w Marsylii. Nie bez znaczenia może tu być fakt, że klub faktycznie opuścił Jorge Sampaoli, z którym 28-latek nie dogadywał się najlepiej w trakcie swojego pobytu w klubie. To, że nasz reprezentant dalej będzie bronił barw klubu z Marsylii mogą świadczyć także słowa prezesa tego klubu, Pablo Longorii.

Cristiano Ronaldo nie mieści się do odrzutowca. Podjął kategoryczną decyzję, klamka zapadła

Arkadiusz Milik zostanie w Marsylii? Wymowne słowa prezesa

Na temat możliwego odejścia Polaka głos pośrednio zabrał Pablo Longoria. Prezes podkreślił, że Milik wciąż ma ważny kontrakt i tak jak inni piłkarze musi walczyć o uznanie nowego szkoleniowca. – Arkadiusz Milik? Ma kontrakt do czerwca 2025 roku. Jak w przypadku każdej zmiany szkoleniowca, zawodnicy muszą zdobyć jego zaufanie – podkreślił Pablo Longoria, cytowany przez portal le10sport.com.

Tajemniczy wpis Lewandowskiego na Instagramie. Hiszpanie dostrzegają ukrytą wiadomość, są przekonani

Jan Tomaszewski o sytuacji z Czesławem Michniewiczem
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze