Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu

i

Autor: AP PHOTO/MICHAEL PROBST Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu

Tajemniczy wpis Lewandowskiego na Instagramie. Hiszpanie dostrzegają ukrytą wiadomość, są przekonani

2022-07-05 13:38

Saga transferowa z udziałem Roberta Lewandowskiego wciąż się nie zakończyła i nie wiadomo, kiedy to się stanie. Bayern odrzucił już trzy oferty za Lewandowskiego i na razie nie wiadomo, czy i kiedy FC Barcelona zdecyduje się na kolejną, opiewającą na wyższą kwotę. Tymczasem Robert Lewandowski opublikował na Instagramie wpis, który zdaje się mówić bardzo wiele na temat tego, jakie podejście do sprawy ma Lewandowski.

Robert Lewandowski już jasno określił, że chciałby opuścić Bayern Monachium i w przyszłym sezonie występować w FC Barcelona. Piłkarz zdecydował się na kilka mocnych wypowiedzi, jak choćby taką, że nie wyobraża sobie dalszej współpracy Bayernem Monachium. Co ciekawe, później nieco złagodził swoje wypowiedzi i przyznał, że wciąż jest piłkarzem Bayernu i nie wie, czy zdoła odejść, choć poprosił o to swój klub. Ostatnie doniesienia nie są jednak dla niego optymistyczne, bowiem Bayern odrzucił kolejną, już trzecią ofertę FC Barcelona, która miała opiewać na 40 mln euro plus 5 mln euro bonusów. Czy FC Barcelona podbije jeszcze stawkę? Tego nie wiadomo, ale wydaje się pewne, że swojego nastawienia do transferu nie zmienił sam Lewandowski, co Hiszpanie dostrzegają w jednej z jego wiadomości na Instagramie.

Cristiano Ronaldo nie mieści się do odrzutowca. Podjął kategoryczną decyzję, klamka zapadła

Robert Lewandowski udostępnił jeden wpis i wywołał spore zamieszanie

Lewandowski razem z żoną niedawno spędzał wolny czas w Hiszpanii, gdzie korzystał ze wspaniałej pogody. Teraz udostępnił on na Instagramie jedno ze zdjęć z tego wypadu, a jego podpis wywołał niemałą wrzawę w komentarzach. Sprawę podjęły nawet hiszpańskie media.

Koszmarne informacje dla Krzysztofa Piątka. Nagły zwrot akcji, to może przekreślić jakiekolwiek szanse

Kapitan reprezentacji Polski pod jednym ze swoich zdjęć napisał: „Nie patrz w tył, chyba że masz dobry widok”. Od razu zaczęły się dyskusje na temat tego, czy wpis nie miał drugiego dna i nie odnosił się do sytuacji klubowej Lewandowskiego. Do sprawy odniosło się wielu kibiców, którzy w komentarzach dopytywali, czy już niedługo zobaczą Polaka w Barcelonie. Także kataloński „Sport” zastanawia się nad tym, czy Lewandowski miał coś więcej na myśli i czy wpis odnosił się do jego obecnej sytuacji.

Listen to "Transfer Roberta Lewandowskiego do Barcelony na dniach. To będzie sensacja!" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze