Maciej Szczęsny

i

Autor: Marek Zieliński / SE Maciej Szczęsny

Wiemy, kim jest żona Szczęsnego. Piękna Dominika powala wdziękiem, mamy zdjęcia ze ślubu!

2021-10-07 12:15

Maciej Szczęsny jest postacią, która dość skrzętnie ukrywa informacje na temat swojego życia prywatnego. W 2015 roku głośno było o tym, że bramkarz reprezentacji Polski związał się z młodszą o 26. lat Dominiką. Kim jest żona eksperta telewizji publicznej? Wiele osób może być zaskoczonych.

Maciej Szczęsny znalazł się na celowniku wszystkich mediów w Polsce, po tym, jak został zatrzymany przez policję w związku z obecnością alkoholu w jego organizmie. Były piłkarz Legii Warszawa w rozmowie z mediami przyznał, że wszystko stalo się w momencie, w którym odwoził swoją żonę, Dominikę, na lotnisko. Kim jest ukochana byłego bramkarza reprezentacji Polski?

Maciej Szczęsny komentuje jazdę po alkoholu! Prokuratura wkracza

Kim jest żona Macieja Szczęsnego? Dominika jest młodsza o 26 lat!

O żonie Macieja Szczęsnego głośno było przy okazji ślubu bramkarza w 2015 roku. Na uroczystości, która odbyła się w Warszawie obecny był jeden z synów eksperta TVP - Jan, ale Wojciech postanowił nie przyjeżdżać, ze względu na kłótnię z ojcem. Z tego, co wiadomo, ukochana byłego mistrza Polski z Legią, Widzewem, Wisłą Kraków i Polonią Warszawa, pracuje jako stewardesa w jednej z linii lotniczych. 

Szef TVP Sport ostro o wpadce Szczęsnego. "Zero tolerancji dla jeżdżących po alko"

Aby zobaczyć zdjęcia ze ślubu Macieja Szczęsnego z Dominiką, przejdź do galerii poniżej.

Maciej Szczęsny został zatrzymany przez policję, gdy podwoził żonę do pracy

Do zatrzymania byłego bramkarza reprezentacji Polski doszło, gdy odwoził swoją żonę do pracy.

- Położyłem się spać, a o godz. 3.05 zadzwonił telefon, wzywając moją żonę na 4.15 na Okęcie. Jak wsiadałem to zupełnie nie miałem poczucia, że jest coś +nie tak+(...) Nie spodziewałem się, że wydzwonią żonę na standby'u, bo bardzo rzadko się to zdarza. Tym razem się niestety zdarzyło. Obudziła mnie, umyłem zęby i wsiadłem do auta, będąc przekonanym, że jestem +czysty+, a tymczasem okazało się, że nie - mówił Szczęsny w rozmowie z PAP.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze