Paskudny nałóg

Człowiek, który zatrzymał Walię, pali jak smok. Wojciech Szczęsny przyłapany na papierosie! [ZDJĘCIA]

2022-09-28 15:55

Polskim piłkarzom trzeba złożyć gratulacje po utrzymaniu się w Lidze Narodów. Biało-czerwoni zlali Walijczyków. Jednym z bohaterów meczu był Wojciech Szczęsny. Bramkarz wybronił nam to spotkanie, a na lotnisku… został przyłapany na paleniu papierosów. Kolejny raz trzeba zadać sobie pytanie – czy na pewno profesjonalnemu piłkarzowi przystoi to robić? Szczęsny został przyłapany kolejny raz: ostatnio przez Michniewicza, teraz przez paparazzi.

Został bohaterem narodowym. Wojciech Szczęsny zaliczył świetny występ w meczu z Walią, dzięki czemu Biało-czerwoni utrzymali się w Lidze Narodów i będą losowani z pierwszego koszyka w eliminacjach Euro 2024. Szczęsny już w szatni został przyłapany na nietypowej sytuacji. O wszystkim na konferencji prasowej opowiedział selekcjoner reprezentacji Polski Czesław Michniewicz.

- Wszedłem po meczu do szatni i myślałem, że toaleta się pali. Słyszę, że Wojtek tam jest. Mówię, co się tam dzieje, a on, że woda się spłukuje. A dym leciał – śmiał się na konferencji Czesław Michniewicz.

Wojciech Szczęsny przyłapany na paleniu papierosem. Wszystko na oczach psa

Wojciech Szczęsny nie mógł się powstrzymać tuż przed wylotem do Turynu na warszawskim Lotnisku Chopina. Niestety, kolejny raz w jego ustach zobaczyć mogliśmy papierosa. Razem z nim dymek puszczała jego żona Marina. Na lotnisku pojawili się razem ze swoim pieskiem, który bacznie obserwował całą sytuację.

Patrzy się na to z przykrością. Czy naprawdę profesjonalny sportowiec nie jest w stanie się powstrzymać od palenia papierosów?

Nie był to pierwszy raz, gdy Szczęsny został przyłapany na paleniu papierosów. Na Euro przed meczem z Hiszpanią Szczęsny także puszczał sobie dymek. O całej sytuacji pisaliśmy tutaj. Czy profesjonalnemu sportowcowi rzeczywiście przystoi palenie papierosów?

Milik i Szczęsny polecieli razem do Turynu? Przyłapani na lotnisku z ukochanymi

Na Lotnisku Chopina w Warszawie pojawił się niedługo później także Arkadiusz Milik, który został wcześniej przyłapany przez fotoreporterów w kawiarni Być Może. Przyjechał tam razem z ukochaną Agatą Sieramską. Udali się na halę odlotów, skąd zapewne wybrali się do Włoch. Kumple z kadry, kumple z klubu i najwyraźniej także poza nim!

Sonda
Czy profesjonalny sportowiec może palić papierosy?
Wojciech Szczęsny o meczu Polska-Walia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze