Anna Lewandowska, Robert Lewandowski

i

Autor: Anna Lewandowska/Instagram

„Wolelibyśmy fotkę w koszulce Barcy z napisem Lewandowski 9. Ale ta też jest fajna” - gorąca reakcja fanów na harce Lewego

2022-06-25 20:13

Piłkarska Polska – i nie tylko Polska! - czeka na rozstrzygnięcie rozpalającej wyobraźnię kibiców transferowej sagi kapitana Biało-Czerwonych. Robert Lewandowski w Bayernie Monachium już grać nie chce, niemiecki klub wciąż grozi wyegzekwowaniem od Polaka wypełniania obowiązującego jeszcze przez rok kontraktu i konsekwentnie odrzuca kolejne finansowe propozycje Barcelony.

Ta ostatnia, opiewająca na 35 mln euro, też nie usatysfakcjonowała Bawarczyków. Sam piłkarz natomiast sprawia wrażenie, jakby całe to zamieszanie, komentowane przez media nie tylko w Polsce, Hiszpanii czy Niemczech, zupełnie nie przeszkadzało mu w rozsmakowywaniu się w urokach urlopu. Po zakończeniu reprezentacyjnego zgrupowania Robert Lewandowski dołączył do małżonki oraz córek i w ich towarzystwie odpoczywa w należącej do rodzinny wilii na Majorce.

Dyrektor Bayernu uderzył pięścią w stół. Zareagował na ofertę za Lewandowskiego, Barcelona się gramoli

Od czasu do czasu supersnajper dzieli się też z fanami obrazkami z owego wypoczynku. Ten najświeższy opatrzył komentarzem: „Jeszcze jedno zdjęcie z basenu”. W ciągu ledwie kilkudziesięciu minut po jego opublikowaniu, niemal ćwierć miliona osób na całym świecie zachwyciło się tym widokiem. W większości – sympatyków Barcy oczywiście. W komentarzach przeważają zaproszenia do „Dumy Katalonii”. „Wolelibyśmy fotkę w koszulce Barcy z napisem Lewandowski 9. Ale ta też jest fajna” - właśnie w tym kierunku idzie zdecydowana większość wpisów.

Niemcy napisali o "śmierdzącym Lewandowskim". Czy oni postradali rozum? Przekroczenie wszelkich granic

Sonda
Jak oceniasz zachowanie Bayernu w stosunku do Lewandowskiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze