Arkadiusz Milik

i

Autor: AP PHOTO Arkadiusz Milik

Wyjaśniła się przyszłość Arkadiusza Milika. Dyrektor Marsylii nie ma cienia wątpliwości, to czeka Polaka

2022-05-26 16:36

Na jaw wyszła przyszłość Arkadiusza Milika? Reprezentant Polski, który ostatnimi czasy był łączony z wieloma klubami włoskiej Serie A może pozostać na Stade de Velodrome. Jak mówi Pablo Longoria, prezes Olimpijczyków, jego zdaniem Polak nie zamieni barw klubowych i pomoże zasłużonej drużynie w osiąganiu coraz to lepszych rezultatów.

Arkadiusz Milik pozostanie w swoim miejscu zatrudnienia? Napastnik reprezentacji Polski, który przez ostatnie miesiące miał wyjątkowo burzliwe chwile z klubem ze Stade de Velodrome, łączony był z wieloma przedstawicielami włoskiej Serie A. Okazuje się, że piłkarz może postać w drużynie z Ligue 1. Milczenie w sprawie zawodnika postanowił przerwać zarządca klubu "Olimpijczyków", a więc Pablo Longoria, który stwierdził, że nie chciałby zaburzać obecnego składu klubu.

Jasna deklaracja siatkarza kadry: Chciałbym grać częściej niż u Heynena

Arkadiusz Milik pozostanie w Marsylii? Słowa Longorii mówią wszystko

Jak stwierdził Longoria, pozbycie się Milika byłoby dużym błędem. Prezes klubu zapewnia, że chciałby zachować "ciągłość projektu" w związku z czym nie chciałby, aby Polak odchodził. Z wypowiedzi zarządcy klubu wynika, że żaden z piłkarzy, który dał Marsylii awans do Ligi Mistrzów, nie będzie wyrzucony przez klub.

- Milik jest zawodnikiem, który ma z nami kontrakt, prowadziliśmy z nim rozmowy przez cały sezon. Chcemy zapewnić ciągłość całego projektu w przyszłym sezonie, wraz z tymi zawodnikami, którzy dali nam drugie miejsce w lidze. Ważne jest, aby utrzymać całość tej grupy - stwierdził Longoria.

Perugia zapłaciła za Kamila Semeniuka fortunę! Bohater ZAKSY przeszedł do historii, bajońska suma

Aby zobaczyć, jak wygląda restauracja prowadzona przez Arkadiusza Milika, przejdź do galerii poniżej.

Longoria szczerze o konflikcie Milika z trenerem klubu. Nie ma wątpliwości

Prezes OM postanowił odnieść się także do konfliktów Milika z trenerem Jorge Sampaolim, który nie zawsze stawiał na Polaka, co budziło jego frustrację. Jak podkreśla działacz, wszystko da się jednak rozwiązać.

- Tak jak nieustannie powtarzam - między inteligentnymi ludźmi zawsze możliwe jest zachowanie równowagi - powiedział Longoria.

Sonda
Czy Arkadiusz Milik powinien grać u boku Lewandowskiego w reprezentacji?
Ulubione piosenki polskich piłkarzy. Tego słucha Milik, Krychowiak i Lewandowski!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze