Reprezentacja Polski

i

Autor: Cyfra Sport Reprezentacja Polski

Wyjawił plan!

Wyjawił plan Estonii na Polskę. Na to Probierz musi uważać, padło jasne ostrzeżenie

2024-03-01 16:43

Już niebawem będziemy świadkami starcia reprezentacji Polski w barażach mistrzostw Europy. Podopieczni Michała Probierza zmierzą się z Estonią. Były bramkarz tamtejszej kadry i eks-gracz Wisły Kraków, Sergiej Pareiko, wysłał ostrzeżenie Michałowi Probierzowi, przybliżając jaki może być plan rywali "Biało-Czerwonych". Tych słów nie można lekceważyć!

Reprezentacja Polski już niebawem zmierzy się z Estonią w barażu mistrzostw Europy. Podopieczni Michała Probierza mają przed sobą potencjalnie łatwe zadanie, ale na pewno nie powinni lekceważyć rywala. Były gracz tamtejszej kadry i eks-piłkarz Wisły Kraków, Sergiej Pareiko ujawnił, na jaką taktykę mogą postawić nasi rywale. Probierz nie może tego lekceważyć.

Michał Probierz usłyszał ostrzeżenie. Wszystko przed meczem z Estonią

Jak stwierdził Pareiko, metodą jego drużyny narodowej może być skupienie się na defensywie i dotarcie do serii rzutów karnych. Jak stwierdził były golkiper, taka taktyka może zdać egzamin.

- - Wiem, że Polska będzie pod ścianą, a Estonia stanie przed sporą szansą. Jeżeli naszej drużynie udałoby się doprowadzić na przykład do serii rzutów karnych, to mogłoby być różnie - stwierdził Pareiko w rozmowie z tvpsport.pl. 

- Powiem tak: najwięcej zależeć będzie od wyniku pierwszej połowy. Nasz bramkarz (w ostatnich meczach eliminacyjnych między słupkami stał Karl Jakob Hein - przyp. red.) potrafi bronić karne, ale Wojciech Szczęsny jest przecież świetnym golkiperem. Ma ogromne doświadczenie, nie tylko w seriach rzutów karnych, ale też w takich ważnych meczach. Dla Polski to "mecz roku", dla Estonii to po prostu duża szansa - dodał Pareiko.

Najnowsze