Zbigniew Boniek i Cezary Kulesza

i

Autor: Łukasz Grochala/Cyfrasport Zbigniew Boniek i Cezary Kulesza

Mocny wpis

Zbigniew Boniek poznał nazwisko nowego selekcjonera?! Nie mógł się powstrzymać, już pogratulował Kuleszy

2023-01-17 19:24

Zbigniew Boniek w ostatnim czasie potrafił wywołać ogromne emocje swoimi wpisami na Twitterze na tematy piłkarskie. Nie zabrakło także tych o wyborze nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Fani śledzili każdy ruch byłego prezesa PZPN i próbowali czytać między wierszami w jego wpisach. Tym razem post Zbigniewa Bońka jest już dość bezpośredni!

Cezary Kulesza w ostatnim czasie musiał niemało się napracować, by znaleźć nowego trenera dla reprezentacji Polski. Kolejne nazwiska Polaków i obcokrajowców pojawiały się i znikały z przestrzeni medialnej. W ostatnim czasie wyklarowało się kilku najmocniejszych kandydatów, a sam prezes PZPN podkreślał, że w grze są przede wszystkim obcokrajowcy. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że jesteśmy coraz bliżej podpisania umowy, a faworytem prezesa miał być Vladimir Petković. Czy to jego lada moment ogłosi Polski Związek Piłki Nożnej? Nie wiadomo, ale były prezes związku, Zbigniew Boniek, zdaje się poznał już nazwisko nowego selekcjonera!

Zbigniew Boniek znów podkręca atmosferę na Twitterze

Zbigniew Boniek potrafił już „poddymić”, publikując na swoim koncie na Twitterze wpisy na temat wyboru nowego selekcjonera. Choćby sławne inicjały „NB” mogły sugerować, że zostanie nim Nenad Bjelica. Tym razem Zbigniew Boniek nie naprowadza na to, kto zostanie nowym selekcjonerem, natomiast można się domyślać, że rozmowy są niemal zamknięte.

Wiceprezydent UEFA opublikował na Twitterze krótki, aczkolwiek bardzo treściwy wpis – Prezes, gratuluję wyboru – napisał i dodał do tego dwie emotikony piłek i polską flagę. Można więc wnioskować z tej informacji, że kibice już niedługo będą mogli spodziewać się ogłoszenia nowego selekcjonera.

Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski

Zwycięstwo Polaków w Dakarze, Iga Świątek w Australian Open, forma Dawida Kubackiego, nowy trener Biało-Czerwonych.

To tylko niektóre tematy najnowszego odcinka podcastu SUPER SPORT. Posłuchaj!

Listen on Spreaker.
Najnowsze