Zbigniew Boniek zabrał głos w sprawie Złotej Piłki! Ten krótki komentarz wywołał wielkie zamieszanie

2021-10-27 16:36
Robert Lewandowski, Zbigniew Boniek
Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski i Zbigniew Boniek

Już pod koniec listopada na specjalnie zorganizowanej gali poznamy nazwisko zdobywcy Złotej Piłki 2021. W gronie faworytów wskazywany jest także i kapitan reprezentacji Polski, Robert Lewandowski. W sprawiej tej prestiżowej nagrody zabrał teraz głos także i Zbigniew Boniek. Zwięzły komentarz byłego prezesa PZPN wywołał wielkie zamieszanie.

W ubiegłym roku Robert Lewandowski był niepodważalnym faworytem do zgarnięcia Złotej Piłki. W obliczu wybuchu pandemii koronawirusa i wszelkich trudności z tym związanych, "France Football" podjął jednak decyzję o tym, aby nie przyznawać nagrody za 2020. Polscy kibice mogli posmutnieć takim obrotem rzeczy, ale nie porzucili wszelkich nadziei. W 2021 roku forma "Lewego" nie spadła i w dalszym ciągu wskazuje się go w gronie potencjalnych zdobywców Ballon d'Or.

Zobacz też: Paulo Sousa z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa! Złe wiadomości, plany selekcjonera zagrożone?

By poznać wszystkie rozstrzygnięcia fani muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość. Nazwisko triumfatora zostanie ogłoszone w poniedziałek, 29 listopada, na specjalnie zorganizowanej w tym celu gali. Tymczasem emocje postanowił były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, a także obecny wiceprezydent UEFA - Zbigniew Boniek. "Zibi" zamieścił wymownego tweeta, a polscy fani mogą snuć domysły, czy nie jest to swoista zapowiedź nagrody dla "Lewego".

W komentarzach niektórzy fani snują wizje wręczenia nagrody dla Roberta Lewandowskiego, inni natomiast nie są przekonani, jako że już w przeszłości Boniek dementował chociażby zainteresowanie reprezentacji Polski Mattym Cashem, a życie napisało zupełnie inny scenariusz. W dalszym ciągu trzeba w tej kwestii pozostać uzbrojonym w cierpliwość. Wszystko rozstrzygnie się już w przedostatnim dniu listopada na bardzo wyczekiwanej gali "France Football".

Tomaszewski ŻĄDA ZWOLNIENIA Sousy! Podał mocny POWÓD | Futbologia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze