Sławomir Peszko

i

Autor: Cyfra Sport Sławomir Peszko

wielu zwali to z nóg

Zdębieliśmy, gdy prawda o ciele Sławomira Peszki wyszła na jaw! Z taką anomalią zmaga się ułamek ludzi na świecie, coś niewyobrażalnego

2022-12-24 7:04

Przy okazji testów medycznych przed kolejnymi transferami, na jaw może wyjść wiele informacji i nie inaczej było przed laty w przypadku Sławomira Peszki. Kiedy były reprezentant Polski zamieniał barwy Lecha Poznań na niemieckie FC Koeln, nasi zachodni sąsiedzi odkryli sekret rodziny Peszków. Okazało się bowiem, że polski piłkarz ma... cztery nerki. Ale to nie koniec.

Sławomir Peszko to jeden z tych polskich piłkarzy, który może powiedzieć o sobie, że miał udaną karierę piłkarską, którą zresztą wciąż kontynuuje. Zawodnik grający obecnie dla Wieczystej Kraków, o którym zrobiło się głośno również podczas mundialu w Katarze, przed laty mógł zaskoczyć wielu fanów futbolu nie tylko w Polsce, ale również w Niemczech. Wszystko przez fakt, który Niemcy odkryli w momencie przechodzenia testów medycznych, kiedy Peszko przechodził z Lecha Poznań do FC Koeln. 

Niemcy odkryli sekret Sławomira Peszki! Tylko niewielka część ludzi na świecie podziela los byłego reprezentanta Polski

Były reprezentant Polski ostatecznie zamienił Ekstraklasę na Bundesligę w styczniu 2011 roku, jednak zanim do tego doszło, furorę zrobił fakt, że Sławomir Peszko ma... cztery nerki. Okazuje się, że oprócz piłkarza, dodatkowymi nerkami może pochwalić się tylko 1-2% populacji na całym świecie, w tym jego mama. 

Zdębieliśmy, gdy prawda o ciele Sławomira Peszki wyszła na jaw! Z taką anomalią zmaga się ułamek ludzi na świecie, coś niewyobrażalnego

W rozmowie z niemieckim "Expressem" przed laty matka Sławomira Peszki nie tylko przyznała, że jej syn faktycznie posiada cztery nerki, ale również zdradziła, że ona sama posiada trzy. Jak się jednak okazuje, posiadanie dodatkowych organów nie wpływa w wielkim stopniu na życie Peszki, a jak wynika z ówczesnej relacji jego mamy, piłkarz jedynie częściej musi chodzić do toalety. 

Sonda
Kto powinien zastąpić Czesława Michniewicza?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze