Sławomir Peszko prezentuje muskulaturę na katarskiej plaży

i

Autor: PIOTR GRZYBOWSKI/SUPER EXPRESS

Gang łysego rośnie

Sławomir Peszko stracił wszystkie włosy w Katarze. Po meczu z Argentyną poszedł na całość!

2022-12-01 11:02

Reprezentacja Polski przeszła do historii futbolu na mistrzostwach świata w Katarze. Podopieczni Czesława Michniewicza awansowali do 1/8 finału mundialu. Wiele osób zakładało się, że do tego nie dojdzie. Wiele wskazuje na to, że do tego grona należał także Sławomir Peszko. Po awansie Polaków… ogolił się na łyso!

Sławomir Peszko stracił wszystkie włosy w Katarze. Takich scen nikt nie mógł się spodziewać. Po meczu Polska – Argentyna poszedł na całość. Były reprezentant naszego kraju pojechał na mistrzostwa świata jako ekspert. Nie mogło go zabraknąć na stadionie 974 w Doha. Peszko z trybun denerwował się oglądając spotkanie. Nie z tego powodu stał się łysy.

Polska – Argentyna: Peszko stracił włosy po meczu!

Wielu kibiców nie wierzyło, że Polska da radę awansować do fazy pucharowej mistrzostw świata. W XXI wieku ta sztuka nie udała się naszej ekipie ani razu. Sławomir Peszko obiecał, że w przypadku wyjścia podopiecznych Czesława Michniewicza z grupy ogoli się na łyso.

Polscy piłkarze zgarnęli dla siebie miliony premii po porażce z Argentyną. Wiemy, ile mają podzielić między sobą

- FIFA ma swojego Łysego i my też mamy swojego. Sławek Peszko dotrzymał słowa i po awansie Polski do kolejnej rundy mundialu oficjalnie dołączył do gangu łysoli – napisał na Twitterze dziennikarz „Interii” Sebastian Staszewski.

Kiedy mecz Polska – Francja?

Mecz Polska - Francja odbędzie się w niedzielę, 4 grudnia, o godzinie 16:00. Będzie to trzeci mecz 1/8 finału mundialu w Katarze. Relacja na żywo z meczu Polska – Francja na Sport.se.pl. Zapraszamy!

Tomasz Hajto wściekły po meczu Polska - Argentyna. Ostro uderzył w reprezentację, kuriozalne słowa

QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?

Pytanie 1 z 12
Zaczynamy od łatwego pytania. Kim jest ten piłkarz?
QUIZ: Rozpoznasz polskie gwiazdy mundiali?
Marina przed Polska - Argentyna: Po obronie Wojtka leciały mi łzy!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze