Julia Bednarek

i

Autor: Instagram/ juuulencja screen Julia Bednarek

nie było łatwo

Żona Jana Bednarka musiała podjąć trudną decyzję! Jasny wpis Julii Bednarek: "Żal się rozstać, ale..."

2022-09-30 14:31

Jan Bednarek oraz jego żona Julia, po długim oczekiwaniu wreszcie mogli powiedzieć sobie słowa przysięgi małżeńskiej i latem tego roku sformalizowali swój związek. Nie minęło wiele czasu, a żona obrońcy reprezentacji Polski musiał podjąć bardzo ważną decyzję, czym podzieliła los wielu polskich kobiet. Julia Nowak pomimo żalu, postanowiła.

Kiedy na świat przyszła córka Jana Bednarka oraz jego partnerki Julii, kwestią czasu wydawało się, kiedy obrońca reprezentacji Polski i wybranka jego serca zdecydują się sformalizować swój związek i wziąć ślub, co ostatecznie nastąpiło latem temu roku. Na uroczystości oraz przyjęciu weselnym nie zabrakło oczywiście kolegów Bednarka z kadry. Teraz jednak, kilka miesięcy później, Julia Bednarek musiał podjąć bardzo ważną decyzję, podobnie jak wiele kobiet przed nią oraz z pewnością po niej. Chodzi bowiem o suknię ślubną.  

Julia Bednarek musiała podjąć bardzo ważną decyzję. Podzieliła los wielu kobiet, pomimo żalu mówi o rozstaniu 

Żona Jana Bednarka opublikowała na swoim Instagramie serię zdjęć, na którym pozuje w swojej sukni ślubnej. Do tego zamieściła informacje, że postanowiła sprzedać sukienkę, w którą była ubrana podczas jednego z najważniejszych dni w jej życiu. To jednak, jak się okazuje, nie przyszło jej zbyt łatwo, jednak do podjęcia takiej decyzji przekonał ją jeden szczegół.

Żona Jana Bednarka musiała podjąć trudną decyzję! Jasny wpis Julii Bednarek: "Żal się rozstać, ale..."

Julia Bednarek postanowiła sprzedać swoją suknię z bardzo praktycznego powodu. Żona polskiego piłkarza dobrze wie, że nigdy więcej nie będzie jej już potrzebna. - Żal się rozstać ale już więcej ślubu nie wezmę - napisała wprost w sieci Julia Bednarek. To pokazuje tylko, jak Julia i Jan Bednarek fenomenalnie się dobrali oraz jak wielka jest ich miłość. 

Poznajcie ukochaną Jana Bednarka bliżej, klikając w galerię zdjęć poniżej

Julia Bednarek w sukni ślubnej

i

Autor: Instagram/ juuulencja screen Julia Bednarek w sukni ślubnej
Sonda
Czy podoba Ci się żona Jana Bednarka?
PKO Ekstraklasa Raport odc. 6
Najnowsze