Jan Bednarek z żoną, ślub

i

Autor: Instagram/Karol Linetty Jan Bednarek wziął ślub! Z żoną na weselu

Jan Bednarek wziął ślub! Koledzy z kadry nie mogli odpuścić wesela, niezapomniane chwile

2022-06-16 20:10

Reprezentanci Polski wreszcie mają trochę wolnego. Po trudnym sezonie wzięli udział w wyjątkowo długim zgrupowaniu kadry, jednak po wtorkowym meczu z Belgią (0:1) mogli rozjechać się do domów. Mają teraz czas dla najbliższych, czego najlepszym dowodem jest ślub Jana Bednarka! Środkowy obrońca reprezentacji stanął na ślubnym kobiercu w Boże Ciało, a na weselu pojawili się m.in. jego koledzy z kadry.

Wyjątkowa chwila w życiu Jana Bednarka! Przed kilkoma dniami wszyscy kibice martwili się jego zdrowiem, gdyż w ostatniej chwili wypadł on ze składu na mecz z Belgią. Zmaga się z drobnym urazem i nie mógł pomóc kolegom w Warszawie, choć Czesław Michniewicz mocno na niego liczy. Pod nieobecność jednego z najbardziej eksploatowanych reprezentantów pod wodzą obecnego selekcjonera Biało-Czerwoni przegrali 0:1. Drugi raz w ciągu tygodnia musieli uznać wyższość Belgów, jednak już po dwóch dniach spora grupa polskich piłkarzy spotkała się w znacznie przyjemniejszych warunkach. Po długim i trudnym sezonie wreszcie mają trochę relaksu, a Bednarek zapamięta tegoroczne Boże Ciało na całe życie. To właśnie w świąteczny czwartek powiedział sakramentalne "tak" swojej ukochanej!

Siatkarz reprezentacji Polski wziął ślub. Piękne wesele nad Popradem

Na meczu Polska - Belgia nie mogło zabraknąć wielu gwiazd

Bednarek wziął ślub! Koledzy z kadry nie mogli odpuścić wesela

16 czerwca 2022 roku Bednarek i Julia Nowak wzięli ślub. W sierpniu zeszłego roku ukochana urodziła piłkarzowi córeczkę, Lilly. Od lipca 2020 roku byli zaręczeni, a w związku są od wielu lat. Wreszcie postanowili stanąć na ślubnym kobiercu, czego nie mogli ominąć koledzy 26-latka z reprezentacji. Wesele piłkarza Southampton odbyło się w pięciogwiazdkowym hotelu Heron nad jeziorem Rożnowskim w gminie Gródek nad Dunajcem. Najbliżsi pary młodej bawili się w bajkowych okolicznościach. 

Wyjątkowe spotkanie reprezentanta Polski. Nagrali go z alkoholem, Matty Cash był niezwykle szczęśliwy

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na MŚ w Katarze?

Wśród gości Bednarka i jego żony znaleźli się m.in.: Bartosz Bereszyński, Kamil Glik, Marcin Kamiński, Tomasz Kędziora, Mateusz Klich i Karol Linetty. Reprezentanci Polski przybyli oczywiście wraz ze swoimi zjawiskowymi partnerkami. Chętnie dzielili się z kibicami pamiątkowymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Zwłaszcza Bereszyński zachwycił fanów, publikując fotografię ze wszystkimi wymienionymi kolegami z kadry i ich drugimi połówkami (poza Glikiem). Życzył przy tym szczęścia na nowej drodze życia młodej parze.

Andrzej Janisz przytulił Roberta Lewandowskiego. Komentator pożegnał się z kadrą
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze