Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat

i

Autor: Instagram / celiajaunat Grzegorz Krychowiak, Celia Jaunat

Żona Krychowiaka pokazała, jak spędza wakacje. Padniecie z zazdrości, luksusy za wiele tysięcy, mało kogo na to stać [ZDJĘCIA]

2021-05-24 9:50

Grzegorz Krychowiak, wraz ze swoją żoną Celią udał się na urlop po zakończonym sezonie rosyjskiej ligi. Piłkarz Lokomotivu i reprezentacji Polski wraz z ukochaną udali się do Egiptu i żyją tam w warunkach, jakich nie powstydziliby się sami faraonowie. Hotelowe luksusy za grube tysiące złotych zostały uwiecznione na zdjęciach ukochanej byłego pomocnika Paris Saint-Germain. Trzeba przyznać, że jest czego zazdrościć Krychowiakowi i jego żonie, mało kogo by było stać, aby móc pozwolić sobie na taki lans.

Grzegorz Krychowiak i jego ukochana udali się na urlop. Po kolejnym, udanym sezonie Krychowiaka w lidze rosyjskiej, przyszedł czas na zasłużony wypoczynek i podładowanie baterii przed mistrzostwami Europy w piłkę nożną. Pomóc Krychowiakowi w odpoczynku może nie tylko ukochana żona, Celia, ale także warunki, jakimi się otacza. Zawodnik żyje w Egipcie, jakby był faraonem, a cała prawda na temat tego, w jakich warunkach spędza wolny czas wyszła przez zdjęcia zamieszone przez jego żonę w sieci. Trzeba przyznać, że na takie luksusy mogą sobie pozwolić tylko nieliczni.

Lewandowski zdobył kolejne trofeum! Wielu o nim zapomniało, totalna DEKLASACJA

Grzegorz Krychowiak pławi się w bogactwie. Celia ujawniła całą prawdę na temat ich wczasów

O tym, że państwo Krychowiak spędzają wczasy w Egipcie, wiemy już od pewnego czasu. Zawodnik powołany na Euro 2021 pokazywał zdjęcia ze zwiedzania Doliny Królów, czy piramid w Kairze. Okazuje się, że zawodnik oprócz na wrażenia turystyczne i poznawcze, może liczyć także na luksusy, o których przeciętnemu Kowalskiemu może się tylko śnić. Celia Krychowiak pokazała za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instragam. w jakich warunkach spędzają wczasy. Zdjęcia wprost odbierają mowę, można zaniemówić z zazdrości i wrażenie. Aby zobaczyć, jak wyglądają luksusowe wczasy Grzegorza Krychowiaka i jego żony Celii, przejdź do galerii poniżej.

Zaskakująca sugestia niemieckiego dziennikarza. Namawia Bayern na… sprzedaż Lewandowskiego!

Sonda
Czy podoba ci się Celia Krychowiak?
Najnowsze