Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Lewandowski zdobył kolejne trofeum! Wielu o nim zapomniało, totalna DEKLASACJA

2021-05-24 8:05

Sam przypomina, że nie jest robotem. Mimo to, wielu nazywa go maszyną do strzelania bramek. W futbolu nie ma już drugiego tak skutecznego piłkarza jak Robert Lewandowski. I są to słowa bez cienia przesady. Polski napastnik pobił rekord Gerda Muellera i przeszedł do historii. Teraz jest pewny także zdobycia kolejnego trofeum. Lewandowski triumfował w następnej klasyfikacji.

Robert Lewandowski jest obecnie najskuteczniejszym piłkarzem świata. Polski napastnik trafia do siatki raz za razem. W obecnym sezonie po prostu nie ma sobie równych. W sobotę przeszedł do historii, bijąc rekord Gerda Muellera. Teraz z kolei jest już pewny zgarnięcia kolejnej statuetki. Niedługo może mu na nie wszystkie zabraknąć miejsca. W niedzielę rywale Lewandowskiego zapewnili mu trofeum za zdobycie Złotego Buta. Sięgnął po niego jako pierwszy Polak w historii. I zrobił to totalnie deklasując rywali.

Wyszło na jaw, ile Robert Lewandowski zarabiał na początku kariery. Dokładna kwota, nie uwierzycie!

Robert Lewandowski zdobył Złotego Buta

Wszystko wskazywało na to od wielu tygodni, że ani Leo Messi, ani Cristiano Ronaldo nie będą w stanie już nic zrobić, by odebrać Robertowi Lewandowskiemu Złotego Buta. Kibice czekali z otworzeniem szampanów do oficjalnego potwierdzenia. A to pojawiło się w niedzielę po meczu Juventusu Turyn! "Lewy" zdeklasował Argentyńczyka i Portugalczyka. Wygrał klasyfikację z 11 punktami przewagi nad gwiazdą "Dumy Katalonii".

Klasyfikacja Złotego Buta 2020/2021

  1. Robert Lewandowski - 41 goli, 82 punkty
  2. Leo Messi - 30 goli, 60 punktów
  3. Cristiano Ronaldo - 29 goli, 58 punktów
  4. Andre Silva - 28 goli, 56 punktów
  5. Kylian Mbappe, Erling Haaland - 27 goli, 54 punkty
Jan Tomaszewski MIAŻDŻY Paulo Sousę. "To SKANDAL! Nie rozumiem tego, że..." | Futbologia
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze