Ewa Żyła

i

Autor: Omar Marques / Anadolu/East News & @kate.kuca i @zylka_ave Ewa Żyła

Wszystko ogłosiła!

Żyła dokonała coming-outu. Teraz zwraca się prosto do Tuska, ma mu do powiedzenia jedno!

2024-02-26 16:11

Byliśmy świadkami coming-outu w polskim sporcie! W rozmowie z portalem 100dninazwiazki.pl o swoim homoseksualizmie poinformowała była reprezentantka Polski w piłkę nożną - Ewa Żyła, która przy okazji publikacji zwróciła się do premiera RP - Donalda Tuska. Piłkarka ma szefowi polskiego rządu do powiedzenia tylko jedno!

Ewa Żyła zwróciła się do Donalda Tuska. Była reprezentantka Polski w piłkę nożną udzieliła wywiadu portalowi"100dninazwiazki.pl", w którym wraz ze swoja partnerką powiedziała o swoim związku. Korzystając z okazji, była gwiazda SV Meppen zwróciła się do Donalda Tuska, aby ten zrealizował swoje obietnie przedwyborcze względem związków partnerskich.

Żyła prosto do Tuska! Dokonała coming-outu

Ewa Żyła po latach swojej kariery piłkarskiej zajęła się sędziowaniem spotkań piłkarskich. Okazuje sie, że była zawodniczka kadry żyje w związku jednopłciowym i apeluje wraz z wybranką swojego serca, aby Donald Tusk wprowadził obiecane reformy w zakresie związków partnerskich.

- Jesteśmy za wprowadzeniem związków partnerskich w Polsce, bo wszystkie osoby są tak samo wartościowe, chcemy mieć równe prawa i bez lęku funkcjonować w naszym kraju i wychowywać nasze dzieci – napisała w apelu piłkarska ze swoją partnerką.

- Jesteśmy razem blisko rok i czuję, że Ewa jest moją Miłością Życia, razem stworzyłyśmy pełną rodzinę, czasem bardzo głośną, bardzo kochającą się i wdzięczną za każdy dzień razem. Mamy 'piesełkę' Yerbunię, pełnoprawną członkinię rodziny. Nigdy nie byłam szczęśliwsza - opisuje byłą piłkarkę jej partnerka.

Sonda
Czy oglądasz piłkę nożną kobiet?
Najnowsze