Milik i Ziółek podjęli BOLESNĄ decyzję?! Wszystko się wydało, DEFINITYWNY KONIEC?

2021-01-19 16:35 bol
Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik
Autor: Instagram Jessica Ziółek i Arkadiusz Milik

Wiele wskazywało na to, że w związku Arkadiusza Milika i Jessiki Ziółek nie wszystko ostatnio było w porządku. Kibice reprezentacji Polski mieli jednak nadzieję, że rzekome problemy w relacji, o których informował "Super Express", znikną, a para dalej będzie ze sobą szczęśliwa. Czasem jednak sytuacji nie udaje się uratować. Portal "Pudelek" informuje, że Jessica i napastnik reprezentacji Polski nie są już razem. Piękna modelka miała ustawić nawet status związku "wolny" na Facebooku!

Przez wiele lat wydawało się, że tej miłości nic nie będzie w stanie zniszczyć. 10-letnia relacja Jessiki Ziółek i Arkadiusza Milika przebiegała wzorowo. Piłkarz Napoli zdecydował się nawet oświadczyć swojej ukochanej. Kibice wyczekiwali więc na kolejny ślub w reprezentacji Polski. Niestety, tego się najprawdopodobniej nie doczekamy. "Super Express" jako pierwszy informował o możliwych perturbacjach w związku. Wszystko wskazuje na to, że ścieżek nie udało się wyprostować, a para podjęła decyzję o rozstaniu.

Julia Wieniawa o rzekomym ROMANSIE z piłkarzem. Wszystko jasne, ZŁAMANE SERCE!

Jessica Ziółek nie nosiła pierścionka od Arkadiusza Milika! Zobacz zdjęcia w galerii poniżej.

Ślub zakochanej pary wydawał się kwestią czasu. Teraz jednak pierścionek zniknął z lewej dłoni zjawiskowej dziewczyny, a na profilach społecznościowych Arka i Jessiki próżno szukać ich kolejnych wspólnych zdjęć. Ziółek na Instagramie jest wciąż bardzo aktywna. Jednak zamiast romantycznych zdjęć dokumentujących sielankowe życie w Neapolu ze słynnym piłkarzem, publikuje tam fotki z Polski, chwaląc się imponującymi efektami walki o wymarzoną sylwetkę. Niedawno zdradziła, że bardzo szybko schudła aż 9 kg!

Jerzy Brzęczek dostanie WIELKĄ kasę. Wiemy ile może zarobić po zwolnieniu

Jak informuje "Pudelek", 25-latka za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku potwierdziła smutne wieści. Według relacji portalu, status związku został zmieniony na "wolny". Para poznała się, gdy dziewczyna miała zaledwie 16 lat. - Mama w pewnym momencie zauważyła, że pewien chłopak cały czas mi się przygląda. "Mamo, daj mi spokój!", powiedziałam w pierwszej chwili. Po czym tajemniczy mężczyzna podszedł i poprosił o mój numer telefonu - opowiadała o początkach znajomości w Viva.pl.

Robert Lewandowski i jego KOSMICZNE liczby 2020 roku. Jeszcze człowiek czy już MASZYNA? | Futbologia
Najnowsze