Alvaro Morata

i

Autor: KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/East News

Na gwiazdora futbolu spłynął przeraźliwy hejt. Jego słowa to sygnał dla wszystkich

2021-11-10 18:52

Alvaro Morata zaliczył podczas swojej kariery występy już w kilku wiekich klubach piłkarskich. Obecnie nadal kontynuuje karierę na najwyższym poziomie będąc zawodnikiem Juventusu. Hiszpan ma jednak problem z hejtem - niektórzy kibice przesadzają z okazywaniem mu niechęci. Teraz gracz postanowił przestać na ten temat milczeć i wypowiedział się bardzo mocno.

O nienawiści pod adresem Alvaro Moraty bardzo głośno zrobiło się podczas letnich mistrzostw Europy. To właśnie wtedy kibice kadry Hiszpanii bardzo mocno krytykowali snajpera, który nie potrafił wykazywać się oczekiwaną skutecznością. Pojawiały się także doniesienia o problemach piłkarza, na które obraźliwe słowa miały działać tak mocno, że pojawiły się u niego stany lękowe oraz depresyjne. Teraz gracz sam postanowił się otworzyć w tej kwestii.

ZOBACZ TEŻ: Łukasz Fabiański szczerze o swojej wielkiej pasji. Wyznał kogo podziwia

- Zgadzam się na gwizdy, ale nie na nienawiść. Czasami nie miałem ochoty nawet podnieść się z łóżka. Mogą mnie obrażać jak jestem na boisku, ale nie kiedy spaceruję ze swoją żoną i swoimi dziećmi. Przeżyłem mnóstwo złych chwil, może przy innej mentalności byłbym lepszym piłkarzem. Mam jednak w sobie chęć uporania się z tymi trudnymi momentami - wyznał szczerze Alvaro Morata udzielając wywiadu "El Pais".

Jak zatem widać, Alvaro Morata faktycznie bardzo mocno przeżył ostatnie zamieszanie wokół swojej osoby. Tym, którzy się do tego wydatne przyczynili, z pewnością pozostają powody do wstydu. Sam zawodnik zamierza natomiast walczyć o jak najwięcej dobrych chwil w Juventusie, w którym wśród kibiców cieszy się oczywiście dużo większym szacunkiem niż przy okazji występów w swojej reprezentacji narodowej.

Parzęczewski wraca na ring. Zapowiedź gali Tymex Boxing Night 19
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze