Piotr Zieliński

i

Autor: East News Piotr Zieliński

Piotr Zieliński na celowniku niemieckich klubów. Nie brak przeszkód, wysoka klauzula odstraszy chętnych?

2022-05-13 16:43

Nie tylko wokół Roberta Lewandowskiego krążą spekulacje na temat zmiany barw klubowych. Blisko odejścia ze swojego dotychczasowego zespołu jest także inny reprezentant Polski, Piotr Zieliński. Włoskie media przekonują, że nie ma on już tak mocnej pozycji w Napoli i klub spod Wezuwiusza gotowy jest go sprzedać, a zainteresowane nim mają być m.in. niemieckie kluby. Problemem może być jednak kwota odstępnego za polskiego pomocnika.

Piotr Zieliński rozegrał świetną rundę jesienną w barwach SSC Napoli. Niestety, w 2022 roku jego gra wyglądała już dużo, dużo gorzej i w konsekwencji 27-letni pomocnik stracił miejsce w pierwszym składzie klubu z Neapolu! To sprawia, że pojawia się coraz więcej spekulacji na temat odejścia Zielińskiego, a ofert ma nie brakować. Zainteresowany Polakiem miał być Juventus, ligowy rywal SSC Napoli, a później pojawiły się doniesienia także o niemieckich klubach, które widziałyby w nim wzmocnienie swoich kadr. Włoski dziennik „Il Mattino” podaje, że chętnymi do sprowadzenia Zielińskiego jest Bayern Monachium i Borussia Dortmund.

Piotr Zieliński jednak zmieni klub? Media podają ważną wiadomość, Napoli ma czekać tylko na jedno

Piotr Zieliński przeniesie się do Niemiec? Napoli będzie musiało zejść z ceny

Aurelio De Laurentiis bardzo cenił sobie polskiego pomocnika i w umowie, która wygasa w czerwcu 2024 roku, jest zapisana klauzula aż 100 mln euro. Trudno oczekiwać, że w obecnej formie Polaka ktoś będzie chciał zapłacić neapolitańczykom takie pieniądze. Niewykluczone jednak, że SSC Napoli gotowe będzie negocjować i zgodzić się na nieco niższą cenę. Portal Transfermarkt wycenia obecnie polskiego pomocnika na 50 mln euro.

Po tych słowach Zielińskiemu nie będzie do śmiechu. Włoski dziennikarz nie zostawił na nim suchej nitki, aż przykro się robi po tych słowach

Jan Tomaszewski: Kulesza gloryfikuje patologię!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze