SZOKUJĄCA tajemnica o Cristiano Ronaldo wyszła na jaw! Cierpi na nieuleczalne schorzenie!

2020-07-07 7:19 Damian Okła
Cristiano Ronaldo
Autor: AP Cristiano Ronaldo

Przez całą swoją karierę Cristiano Ronaldo uchodził za piłkarza, który stworzony jest "z innej gliny" niż inni zawodnicy. Urazy Portugalczyka omijały zazwyczaj szerokim łukiem, a jego organizm wydawał się odporny na niemal wszystko. Według najnowszych doniesień medialnych gwiazda Juventusu nie jest jednak okazem zdrowia. Ronaldo musi borykać się z nieuleczalnym schorzeniem.

W karierze Cristiano Ronaldo ciężko znaleźć dłuższe okresy bez występów, które spowodowane były poważnymi urazami. Dzięki świetnemu przygotowaniu fizycznemu piłkarz nie musiał borykać się z kontuzjami wykluczającymi go z gry na długie tygodnie. Ponadto CR7 znany jest z tego, że potrafi zagryźć zęby i grać z drobnymi urazami. Ostatnie doniesienia rzucają jednak nowe światło na wytrzymałość Portugalczyka.

Ribery i jego rodzina przeżyli HORROR! Piłkarz opublikował WSTRZĄSAJĄCE WIDEO

Oto Rzeźnik kobiecych serc! Kuba Rzeźniczak największym amantem polskiej piłki | FUTBOLOGIA

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Portale sportbible.com i La Liga Frauds informują bowiem, że Ronaldo od wielu lat zmaga się z nieuleczalnym schorzeniem. Problemy dotyczą jego ścięgien w kolanie, a zaczęły się sześć lat temu. Lekarze zdiagnozowali u piłkarza "tendinopatię kolana". To przewlekła dolegliwość, która z biegiem czasu daje o sobie coraz bardziej znać i na razie nie ma skutecznego sposobu leczenia.

LeBron James kupił willę OGROMNĄ jak hotel. Ceny nawet nie próbujcie sobie wyobrażać...

Schorzenie powoduje ból rzepki, a także sztywność i obrzęk kolana. Stan stawu Portugalczyka pogarsza się w każdej chwili. Najbardziej odczuwalne jest to podczas dużych obciążeń, do których można na pewno zaliczyć występ w meczu. Według mediów to właśnie to schorzenie miało być powodem przesunięcia Ronaldo ze skrzydła do środka ataku, gdzie wysiłek jest nieco mniej intensywny.

Najnowsze