Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek

i

Autor: Cyfra Sport Wojciech Szczęsny, Jan Bednarek

To już koniec?

To już koniec Szczęsnego w Juventusie? Włosi bez ogródek o Polaku, może odejść z klubu!

2023-09-26 8:26

Wojciech Szczęsny odejdzie z Juventusu Turyn? Polak był niechlubym bohaterem spotkania "Starej Damy" z Sassuolo i w dużej mierze przez jego słabą postawę wielokrotni mistrzowie Włoch przegrali 2:4. Włoskie media nie mają litości dla Polaka i wskazują na to, że jego czas w utytułowanym klubie może zmierzać do końca.

To już koniec Wojciecha Szczęsnego w barwach Juventusu Turyn? Mimo że Polak od lat rządzi w bramce klubu "Starej Damy", tak zdarzają mu się bardzo słabe występy w klubie, czego dowodem było stracie turyńczyków w meczu Sassuolo. Polak popełniał błędy przeciwko mniej zasłużonemu rywalowi i drużyna przegrała 2:4. Wtedy to media wzięły sobie na celownik Polaka i przekazują informację, jakoby Juventus miał w zamiarze sprzedaż kadrowicza "Biało-Czerwonych".

To już koniec Szczęsnego w Juventusie? Włosi piszą o powodach

Jak zaznacza "La Gazzetta dello Sport", to że Szczęsny zaprezentował się w meczu z Sassuolo to jeden z argumentów, który miałby skłaniać włodarzy klubu do pozbycia się Polaka. Inna kwestia ma być jednak bardziej istotna, gdyż chodzi stricte o zarobki Szczęsnego w drużynie, które są bardzo duże i wynoszą 6,5 miliona euro za sezon gry.

- Nie chodzi tylko o mecz z Sassuolo. Polaka dotyczą także kryteria ekonomiczne (...) - zaznaczają włoskie media i podają, że Juventus ma bramkarza na miarę Szczęsnego w postaci Mattii Perina.

- Luksusem dla Juventusu jest posiadanie dwóch pierwszych bramkarzy - piszą włoskie media.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze