Zemsta Ronaldo? Wczoraj zaatakowała go ex, dziś jej konto zniknęło z sieci

2019-01-10 8:10 MSo
Ronaldo dostał Krysztiano pod choinkę
Autor: AP Ronaldo dostał Krysztiano pod choinkę

Czy była dziewczyna Cristiano Ronaldo, która miała mieć dowody na pogrążenie gwiazdora została uciszona? Celebrytka Jasmine Lennard nie przebierała w słowach na Twitterze, atakując piłkarza. Dzisiaj jej konto zniknęło z sieci i poza screenami wpisów, nie ma po nim żadnego śladu!

Kobieta, która zna Ronaldo od jedenastu lat, zaskakująco zaczęła bronić i oferować wsparcie Kathryn Mayordze, która lata temu miała zostać zgwałcona przez Portugalczyka. W niespodziewanym ataku padły bardzo mocne słowa.

- Nie będę dłużej siedziała z założonymi rękami, patrząc jak kłamie. Zrobię wszystko, co mogę, by jej pomóc. To tyran i kłamca. Pier...y psychopata. Arogancki sk... Każdy będzie miał swój dzień sądu, a Twój właśnie nadchodzi. Nikt nie uwierzyłby w historie, którymi się podzielę, ale na szczęście jestem mądrą dziewczyną i mam znaczną liczbę dowodów - pisała w kolejnych tweetach.

Niestety, dziś po koncie, które obserwowało ponad 61 tysięcy użytkowników Twittera pozostały jedynie screeny. Czy była to zemsta Ronaldo? Portugalczyk najprawdopodobniej nie ma z tym nic wspólnego. Opcje są dwie: albo celebrytka ugięła się pod naporem hejtu, albo profil został... zbanowany.

Każda z nich jest prawdopodobna. Liczba wpisów, w których wyzywano ją od prostytutek była przerażająca. Użytkownicy "chwalili" się banami, które otrzymali od Lennard. W pewnym momencie, 33-letnia modelka mogła po prostu nie wytrzymać i usunąć swoje konto.

Bardziej prawdopodobna opcja to ban od administracji Twittera. Uczestniczka Big Brothera słynęła z kontrowersyjnych wpisów na tematy światopoglądowe. Wśród nich często pojawiały się wpisy transfobiczne czy rasistowskie. W czerwcu 2015 roku, w jednym z programów TV pojawił się 65-letnia, transpłciowa Kaitlyn.

Portal Closeronline.co.uk, dysponował screenami mocnych tweetów Jasmine Lennard. - Do wszystkich osób, które temu przyklaskują. Wyobraźcie sobie, że to byłby Wasz ojciec. Do diabła, no nie!

Dzisiaj, internauci wrzucali screeny tweetów Lennard, która pisała o muzułmańskich terrorystach i nikogo nie powinno dziwić, jeśli to zgłaszanie takich postów przyczyniło się do zniknięcia jej konta. Twitter jest niezwykle wyczulony na punkcie mowy nienawiści - właśnie dostaliśmy tego kolejny dowód.

Jasmine Lennard twitter
Autor: Twitter / CloserOnline.co.uk Kontrowersyjny wpis Jasmine Lennard