Vital Heynen

i

Autor: Cyfra Sport Vital Heynen szczerze o pracy w Polsce

Vital Heynen nie mógł tego dłużej ukrywać! Szczerze podsumował pracę w Polsce, zwrócił uwagę na istotny szczegół

2022-01-21 17:06

Od momentu, w którym Vital Heynen zdecydował się zakończyć swoją pracę w reprezentacji Polski, belgijski trener nadal szuka sobie nowego zajęcia, rozglądając się za ofertą pracy, która najbardziej by mu odpowiadała. W tym czasie oczywiście Vital Heynen nie unika rozmów z dziennikarzami, a podczas jeden z nich polscy fani siatkówki mogli dowiedzieć się czegoś zaskakującego. Były trener Biało-czerwonych szczerze podsumował pracę w Polsce, co może zdziwić wielu fanów.

Informacja o tym, że Vutal Heynen nie będzie ubiegał się ponownie o posadę selekcjonera reprezentacji Polski mężczyzn, spadła w czasie ubiegłorocznych mistrzostw Europy na kibiców niczym grom z jasnego nieba. Belg postanowił poszukać zatrudnienia gdzieindziej i przez ponad trzy miesiące fani Heynena zastanawiali się, gdzie finalnie wyląduje Belg. Najnowsze doniesienia mówią o tym, że były trener polskich siatkarzy ma objąć żeńską kadrę Niemiec, o co oczywiście został zapytany również przez polskich dziennikarzy. Przy okazji Heynen miał okazję opowiedzieć o tym, jak w jego oczach wyglądała praca nad Wisłą, co może zaskoczyć wielu fanów siatkówki. -  W Polsce wszystko jest większe. Nie jestem gotowy, by ponownie się z tym zmierzyć. Mogę być gotowy, by zająć się zespołem, ale nie jestem gotowy, by mierzyć się z prasą, publicznością i wszystkim dookoła - wyznał Vitaly Heynen w rozmowie z "TVP Sport" zdradzając, jakim wyzwaniem była dla niego praca nad Wisłą.

Wilfredo Leon przeprowadzi się do Polski? Żona siatkarza nie ma wątpliwości, ma jeden warunek

Vital Heynen szczerze o pracy w Polsce. Był trener siatkarzy wskazał na zaskakujący szczegół

Belgijski trener nie ukrywał, że zdecydował się na pracę u naszych zachodnich sąsiadów przede wszystkim ze względu na pewnego rodzaju spokój, który zapewnia mu miejsca ilość mediów interesujących się jego każdym krokiem oraz to, w jaki sposób niemieccy fani siatkówki interesują się swoim ulubionym sportem. - Sytuacja w Niemczech pozwala na to, by skupić się tylko na drużynie. Tamtejsi fani nie śledzą siatkówki tak szczegółowo. Prasy też jest mniej. Jestem gotowy prowadzić team, ale nie na to, by skupiać się na wszystkim dookoła - skwitował były trener reprezentacji Polski siatkarzy.

NIE PRZEGAP: Adam Nawałka odstawiony na boczny tor?! Nowy faworyt do objęcia reprezentacji Polski, sensacyjne ustalenia [TYLKO U NAS]

Zobaczcie, jak wyglądało pożegnanie Vitala Heynena, klikając w galerię poniżej

Vital Heynen znalazł nową pracę? Były trener polskich siatkarzy poprowadzi żeńską kadrę

Vital Heynen miał okazję prowadzić reprezentacją Polski siatkarzy przez trzy lata. W tym czasie zdobył z kadra Biało-czerwonych mistrzostwo świata w 2018 roku, dorzucając do tego srebro i brąz Ligi Narodów, srebro Pucharu Świata oraz dwa brązowe medale mistrzostw Europy. Belgijski trener zdecydował się jednak nie ubiegać się o kolejny kontakt i pożegnał się z polską kadrą, szukając nowego zajęcia. Te być może już znalazł. Pojawiły się bowiem plotki, że Vital Heynen ma objąć żeńską kadrę reprezentacji Niemiec.

Katarzyna Skowrońska szczerze o alkoholu. Wyjawiła tajemnicę sprzed lat, widziała to na własne oczy

Sonda
Czy Vital Heynen nadal powinien być trenerem polskiej reprezentacji?
Najnowsze

Materiał reklamowy