Polska - Wenezuela O KTÓREJ GODZINIE DZISIAJ siatkówka Tokio 2020: Polska - Wenezuela GODZINA meczu siatkarzy DZISIAJ 28.07. O której godzinie siatkówka Polska - Wenezuela KIEDY?

2021-07-28 8:23
Reprezentacja Polski
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Reprezentacja Polski

Polska - Wenezuela O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy DZISIAJ Tokio 2020: Polska - Wenezuela GODZINA meczu siatkarzy DZISIAJ. O której godzinie siatkówka 28.07 Polska - Wenezuela środa? Przed nami trzecie starcie biało-czerwonych na igrzyskach olimpijskich w Tokio. Siatkarze w środowy poranek zmierzą się z teoretycznie najłatwiejszym rywalem grupie, a więc Wenezuelą. Polska - Wenezuela KIEDY MECZ. Siatkówka O KTÓREJ GODZINIE środa. Polska - Wenezuela GODZINA meczu 28.07.

Polska - Wenezuela KIEDY MECZ 28.07 środa. Polska - Wenezuela O KTÓREJ GODZINIE?

Rywalizacja w siatkówce mężczyzn dla Polaków zaczęła się niespodziewanie i niepokojąco. Podopieczni Vitala Heynena byli pewniakami do zwycięstwa z Iranem, ale zespół z Azji postawił się mistrzom świata. Co gorsza dla biało-czerwonych, opór był na tyle duży, że Irańczycy zdołali wygrać po pięciosetowym boju. Mogło to nieco zaniepokoić fanów siatkówki, bo przed igrzyskami mało kto zakładał, że Polacy w grupie przegrają jakiekolwiek spotkanie. Rzeczywistość sportowa ponownie postanowiła nas zaskoczyć. Na szczęście dwa dni później było już zdecydowanie lepiej. Biało-czerwoni stanęli naprzeciwko Włochom, a więc teoretycznie najmocniejszej drużynie w "polskiej grupie". Ale tym razem zagrali tak, jak od nich oczekiwano i dość szybko uprali się z reprezentacją Italii i uspokoili sytuację. W środę natomiast powinno być jeszcze łatwiej.

Polska - Wenezuela GODZINA meczu w środę. Siatkówka środa 28.07 Polska - Wenezuela KIEDY

Rywalem mistrzów świata będzie Wenezuela. Zespół z Ameryki Południowej jest jednym z najsłabszych zespołów w naszej grupie i żadnym zaskoczeniem nie będzie, jeśli zajmie ostatnie miejsce. Biało-czerwoni w poprzednich meczach z Wenezuelą nie mieli większych problemów, aby bezproblemowo ogrywać rywali i na taki sam przebieg spotkania liczymy również w środowy poranek.

Mecz Polska - Wenezuela odbędzie się w środę 28 lipca. Spotkanie Polska - Wenezuela zaplanowane jest na godzinę 9:25. Transmisja z tej rywalizacji będzie dostępna na kanałach TVP oraz Eurosport. Relacja z meczu Polska - Wenezuela NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze