Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy 26.07 Tokio 2020: Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy DZISIAJ KIEDY. O której godzinie siatkówka 26.07 Polska - Włochy KIEDY DZISIAJ?

2021-07-26 5:43
Reprezentacja Polski
Autor: Paweł Skraba/SuperExpress Reprezentacja Polski

Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE mecz siatkarzy 26.07 Tokio 2020: Polska - Włochy GODZINA meczu siatkarzy DZISIAJ. O której godzinie siatkówka 26.07 Polska - Włochy DZISIAJ? Po pierwszym spotkaniu Polaków na igrzyskach olimpijskich w Tokio nieco trudno o wielki optymizm. Biało-czerwoni niespodziewanie przegrali z Iranem i postawili się nieco pod ścianą, bo kolejna ewentualna porażka mocno skomplikuje im sprawę w grupie. A kolejny rywal jest teoretycznie tym mocniejszym. KIEDY mecz Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE siatkówka 26.07 poniedziałek Tokio 2020?

Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE siatkówka DZISIAJ 26.07 Tokio 2020

Grupowa rywalizacja na igrzyskach olimpijskich w Tokio miała być dla Polaków tylko formalnością. Biało-czerwoni trafili bowiem do grupy teoretycznie łatwiejszej, bez światowych potęg, które walczą między sobą. Pierwsze miejsce i stosunkowo łatwiejszy rywal w ćwierćfinale - taki jest pierwszy cel mistrzów świata. Ale sprawy skomplikowały się już na samym początku. Podopieczni Vitala Heynena na otwarcie igrzysk zmierzyli się z Iranem. Wielu prognozowało łatwe zwycięstwo Polaków. Rzeczywistość okazała się zgoła odmienna, bo zespól z Azji zagrał solidnie, a nasi reprezentanci z kolei słabiej niż można było przewidywać. Mieli problem przede wszystkim ze skutecznością w ataku. Od drugiego seta nie potrafili regularnie kończyć swoich akcji, a Irańczycy doskonale na tym korzystali. Biało-czerwoni zdołali co prawda doprowadzić do tie-breaka, ale po zaciętej walce musieli uznać wyższość rywali.

Polska - Włochy O KTÓREJ GODZINIE grają siatkarze DZISIAJ Tokio 2020

Co prawda meczem z Iranem nic nie dało się wygrać w perspektywie całego turnieju, ani nic wielkiego Polacy nie przegrali. Nie zmienia to jednak faktu, że każde kolejne potknięcie może mocno skomplikować ich drogę po medal. W poniedziałek zmierzą się z Włochami, którzy są teoretycznie mocniejsi od Iranu. Co prawda reprezentanci Italii męczyli się z Kanadą (3:2), ale nie powinno to zamazać potencjału tej drużyny. Brak zwycięstwa w poniedziałek będzie już poważnym problemem dla biało-czerwonych.

Mecz Polska - Włochy odbędzie się w poniedziałek 26 lipca. Mecz Polaków zaplanowany jest jako trzeci w poniedziałek planowy początek to godzina 7:20. Z uwagi jednak na poprzednie spotkania, rywalizacja biało-czerwonych może się opóźnić. Transmisję będzie można zobaczyć na kanałach TVP oraz Eurosport. Stream online na stronie sport.tvp.pl oraz płatnej aplikacji Eurosport Player. Relacja z meczu Polska - Włochy na żywo w internecie na portalu sport.se.pl! Zapraszamy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze