Igrzyska Olimpijskie 2020 Tokio

i

Autor: Zheng Huansong/Xinhua News/East News

Tokio 2020 KIEDY starty Polaków w piątek 23.07? Igrzyska olimpijskie STARTY POLAKÓW piątek 23.07. Jakie dzisiaj starty Polaków Tokio 2020? WSZYSTKIE STARTY Polaków piątek 23.07.2021

2021-07-23 0:24

Tokio 2020 KIEDY starty Polaków w piątek 23.07? Igrzyska olimpijskie STARTY POLAKÓW piątek 23.07. Jakie dzisiaj starty Polaków? Kiedy Polacy na igrzyskach w piątek 23 lipca? Najbliższe noce dla kibiców będą nieprzespane, bo wówczas wydarzy się wiele na igrzyskach w Tokio. Już przed ceremonią otwarcia do walki ruszą pierwsi Polacy. W jakich konkurencjach i o której godzinie Polacy będą walczyli w piątek, 23 lipca? O KTÓREJ GODZINIE starty Polaków Tokio 2020 w piątek 23.07.2021.

KIEDY STARTY POLAKÓW PIĄTEK 23 LIPCA

Dla wielu kibiców to właśnie igrzyska olimpijskie są zdecydowanie najważniejszą imprezą sportową na świecie! Nic zatem dziwnego, że w piątek, 23 lipca, mnóstwo fanów z całego globu zasiądzie przed telewizorami, aby śledzić poczynania sportowców w różnych dyscyplinach. Niestety będzie to możliwe właśnie tylko w ten sposób, jako że kibice nie pojawią się na trybunach w wyniku wciąż szalejącej pandemii koronawirusa i związanych z nią obostrzeń. Sportowcy muszą jednak wyciszyć się od całego zgiełku związanego z organizowaniem imprezy w Japonii w takich okolicznościach i skupić się na tym, co potrafią najlepiej - a więc na uprawianiu swoich dyscyplin na jak najlepszym poziomie. Medal olimpijski dla każdego zawodnika na świecie stanowi gigantycznie wyróżnienie i często niejako ukoronowanie kariery. Niektórzy staną przed pierwszą szansą na wywalczenie krążka IO, inni przed kolejną, jeszcze inni - przed ostatnią. Nie ma wątpliwości, że rozpoczynający się turniej utworzy mnóstwo niezapomnianych historii i mimo wszelkich trudności z całą pewnością zapisze się na kartach dziejów!

JAKIE DZIŚ STARTY POLAKÓW? 23.07.2021

W piątek, 23 lipca 2021 roku, Polacy będą rywalizowali w ramach igrzysk olimpijskich w Tokio wyłącznie w jednej dyscyplinie - w łucznictwie. Oczy wszystkich zwrócą się zaś później z pewnością ku ceremonii otwarcia turnieju. Poniższy plan z zachowaniem czasu polskiego:

2:00 łucznictwo, eliminacje kobiet (Sylwia Zyzańska)

6:00 łucznictwo, eliminacje mężczyzn (Sławomir Napłoszek)

13:00 CEREMONIA OTWARCIA IO TOKIO 2020

Justyna Święty-Ersetic prezentuje dzwoneczek odstraszający niedźwiedzie w japońskiej dżungli
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze